مشاهده کل مجله

بهترین روش برای کاهش وزن با محصولات فوراور آمریکا

بهترین روش برای کاهش وزن با محصولات فوراور آمریکا

بهترین روش برای کاهش وزن با محصولات فوراور آمریکا

کاهش وزن و داشتن اندامی ایده آل از معیار های مهم افراد در زندگی است. همه افراد به دنبالی راهی مناسب و اصولی برای کم کردن وزن هستند. تا بتوانند بدنی سالم و اندامی خوش فرم داشته باشند. آیا شما هم به دنبال راهی برای کاهش وزن هستید؟ آیا داشتن اندامی خوش فرم آرزوی شماست؟ آیا از هیچ روشی نتیجه نگرفته اید؟ با ما همراه باشید تا شما را با بهترین و اصولی ترین روش کاهش وزن آشنا کنیم.

یک برنامه مناسب برای کاهش وزن چه ویژگی هایی دارد؟

بهترین روش کاهش وزن

به هر محصول و هر روشی نمی توان اطمینان کرد. کاهش وزن دارای یک سری اصول و روش های مناسب است که باید در هر رژیم و برنامه ای رعایت شود. یعنی شما از هر برنامه ای که برای کاهش وزن خود استفاده می کنید باید ویژگی های زیر در برنامه شما رعایت شده باشد. ویژگی های کاهش وزن اصولی شامل:

 1. نوشیدن آب کافی: آب تنها ماده ای است که با خوردن زیاد آن هرگز چاق نمی شوید. نوشیدن آب زیاد، علاوه بر حفظ تعادل ارگان های بدن، از گرسنگی مداوم شما جلوگیری می کند. اگر از مزه آب خسته می شوید و دلتان خوردن یک نوشیدنی پرکالری می خواهد، می توانید آن را طعم دار نمایید.
 2. زمان مناسبی برای خوردن غذا داشته باشید: وعده های غذایی خود را به طور صحیح و به موقع مصرف کنید. صبحانه باید حتما میل شود. در صبحانه از لبنیات بیشتری استفاده کرده و سعی کنید از خوردن چیزهای شیرین اجتناب کنید. می توانید از نان تست یا نان جو به جای نان سفید استفاده کنید. شام را حذف نکنید. اما سبک میل کنید. بهتر است به جای وعده شام از سبزیجات یا میوه استفاده شود.
 3. در هفته یک روز آف داشته باشید: در طول هفته یک روز را مشخص کنید و در طول این یک روز سعی کنید مقدار کمی شیرینی و چربی مصرف کنید. زیاده روی نکنید. می توانید مقدار کمی از خوراکی های دلخواهتان را در این یک روز میل کنید.
 4. فلفل و ادویه استفاده کنید : ادویه های تند نظیر فلفل علاوه بر طعم دار کردن غذا و آسان کردن فرآیند رژیم، موجب سوخت و ساز بهتر مواد در بدن و در نتیجه چربی سوزی بهتر می شود.
 5. تعادل در کاهش وزن را رعایت کنید: هرگز در کاهش وزن عجله نکنید. وزن خود را اصولی کاهش دهید. به طور مثال کم کردن 5 کیلو در یک هفته خیلی زیاد است و ممکن است باعث بسیاری از بیماری ها شود. بنابراین تعادل را رعایت کنید. به طور نرمال هر فرد باید هفته ای 1 تا 2 کیلو کم کند.
 6. ورزش را فراموش نکنید: ورزش علاوه بر افزایش فرآیند لاغری و چربی سوزی، موجب حفظ سلامت شما شده و شما را در رسیدن به اندام ایده آلتان کمک می کند. هنگامی که در کنار رژیم ورزش می کنید، از پوست خود نیز محافظت کرده اید. به این صورت از شل شدگی پوست جلوگیری خواهید کرد. اگر وقت ثبت نام در یک باشگاه را ندارید، پیاده روی کنید، کوه بروید، دوچرخه سواری کنید.

کاهش وزن اصولی

کاهش وزن اصولی با محصولات فوراور

فوراور ایران دارای دو پکیج بی نظیر و فوق العاده جهت کاهش وزن اصولی است. با استفاده از دو پکیج کلین ناین به صورت ۹ روزه و ۳۰ روزه می توانید علاوه بر رسیدن به اندام دلخواه و کاهش وزن اصولی، عضله سازی کرده و اندام های خود را تقویت نمایید. علاوه بر این ها این دو پکیج لاغری دو سم زدای قوی جهت افزایش ایمنی بدن و کاهش وزن سریع تر هستند. می توانید از آن ها به عنوان مکمل های بدنسازی گیاهی استفاده نمایید. دیگر از پودر های شیمیایی بدنسازی استفاده نکنید.

پکیج کلین ناین بهترین محصول برای کاهش وزن اصولی در بین محصولات فوراور است. این پکیج به صورت دو پکیج مجزای ۹ روزه و ۳۰ روزه است. تفاوت این دو پکیج در تعداد مکمل های چربی سوز و عضله ساز و همچنین میزان کم کردن وزن بدن است. با پکیج کلین ناین ۹ روزه بین ۳ تا ۶ کیلو، و با پکیج کلین ناین ۳۰ روزه بین ۵ تا ۸ کیلو وزن کم کنید. ممکن است بسته به اضافه وزن شما ۳ دوره پیوسته از پکیج ۱ ماهه مورد نیاز باشد. اما در عوض در طول ۳ ماه می توانید به اندام ایده آل خود دست یابید و بدون عوارض، لاغری را تجربه کنید.

این پکیج ها در دو طعم شکلاتی و وانیلی هستند و موجب کاهش اشتها و افزایش سوخت و ساز چربی در بدن می شوند. علاوه بر این می توانید حس خوب سلامتی را با این پکیج های کاملا گیاهی تجربه نمایید.

محصولات پکیج کلین ناین فوراور 

پکیج کلین ناین

در پکیچ کلین ناین از محصولات فوق العاده فوراور استفاده شده است. این محصولات بی نظیر به شما تجربه یک کاهش وزن اصولی و حس خوبی کاهش وزن را خواهند داد.

تمامی محصولات زیر کاملا گیاهی و بدون عوارض هستند:

 • نوشیدنی خالص آلوئه ورا: نوشیدنی آلوئه ورا ژلی، ساخته شده از ژل آلوئه ورای طبیعی است تا بتواند از طریق خواص آلوئه ورا به هضم غذا و سلامت دستگاه گوارش کمک کند. همچنین با خواص خود منجر به سم زدایی بدن و کاهش وزن اصولی خواهد شد. در نتیجه نوشیدن آلوئه ورا ژلی، موجب چربی سوزی بهتر می شود.
 • مکمل چربی سوز فوراور: فوراور ترم یک مکمل قوی گیاهی برای چربی سوزی در بین محصولات تناسب اندام فوراور است. چای سبز، کافئین، گوارانا و کتون تمشک، مهم ترین مواد به کار برده شده در این محصول هستند که همگی قدرت چربی سوزی بالایی دارند. مجموعه ویتامین های B به کار برده شده در این محصول به چربی سوزی بهتر کمک خواهند کرد.
 • مکمل کاهش اشتهای گارسینا: این مکمل در کاهش اشتها و رفع ریزه خواری تاثیر فراوانی دارد. گارسینا پلاس علاوه بر کاهش اشتها، در چربی سوزی و سوخت و ساز بهتر کربوهیدرات در بدن کمک کرده و انرژی لازم را برای شما به ارمغان می آورد.
 • مکمل کاهش جذب کالری: فوراور لین، در طول فرآیند رژیم غذایی شما، در کاهش جذب کالری به شما کمک می کند. این مکمل برای افرادی که دارای استپ وزنی هستند بسیار مناسب است. همچنین موجب دفع چربی و قند از غذای مصرف شده می شود.
 • فیبر فوراور: استفاده از فیبر، در احساس سیری فرد نقش مهمی دارد. خوردن فیبر به شما احساس سیری مفرط می دهد. علاوه بر این منجر به افزایش سوخت و ساز و بهبود روند کاهش وزن در فرد خواهد شد. سلامت دستگاه گوارش و بهبود یبوست از دیگر خواص بی نظیر این محصول است.
 • پودر پروتئین لایت اولترا: بهترین جایگزین برای غذای مصرفی در طول رژیم شما استفاده از این پروتئین است. پروتئین لایت اولترا در شما احساس سیری ایجاد کرده و به چربی سوزی بهتر کمک می کند. می توانید به جای وعده شام و یا میان وعده از این پروتئین خوش مزه بهره ببرید.
 • مکمل امگای فوراور: این مکمل با داشتن امگای کافی و ویتامین منجر به چربی سوزی بهتر در بدن می شود. علاوه بر این مصرف روزانه آن برای افرادی که دارای بیماری فشار خون هستند بسیار عالی بوده و باعث بهبود گردش خون می شود. مصرف مکمل امگا موجب رفع پف کاذب بدن می شود.
 • مکمل سبزیجات فوراور: یکی از عملکرد های اصلی این مکمل در بدن، بهبود سیستم گوارشی و در نتیجه هضم بهتر غذا است. علاوه بر این، مکمل سبزیجات فوراور به کاهش وزن و چربی سوزی بهتر در بدن کمک کرده و در رساندن شما به وزن ایده آلتان بسیار تاثیرگذار است.

با استفاده از محصولات فوراور می توانید به راحتی و به صورت اصولی وزن خود را کاهش دهید. محصولات گفته شده با تاثیرات مختلف به شما در کاهش وزن کمک خواهند کرد. شما می توانید با مصرف پکیج کلین ناین، چربی سوزی، عضله سازی، بهبود سیستم های مختلف بدن، دریافت مواد ضروری در رژیم و... را به صورت یکجا تجربه نمایید. 

نظر خود را بنویسید

دیدگاه