نحوه ثبت نام و دریافت تخفیف در سایت فوراور ایران

 

به درخواست بسیاری از همراهان ما در پیج اینستاگرام فوراور ایران و درخواست ثبت نام و تخفیف، آموزش کامل ثبت نام در سایت فوراور ایران را تقدیم شما میکنیم. در انتهای همین صفحه، شما میتوانید طبق آموزش زیر و با وارد کردن مشخصات، ثبت نام نموده و تخفیف بگیرید (نام کاربری و گذرواژه به دلخواه شما می‌باشد، آن را به خاطر بسپارید).

ثبت نام و دریافت محصولات فوراور با تخفیف در فوراور ایران به دو روش قابل انجام است:

 1. ثبت نام در سایت فوراور ایران

 2. ثبت نام و دریافت کد رسمی در سایت فوراور لیوینگ امریکا


مزایای ثبت نام در سایت فوراور ایران

 

 • با ثبت نام در سایت فوراور ایران شما میتوانید خرید های بعدی خود را سریعتر انجام داده و آن ها را مدیریت نمایید.
 • اطلاع رسانی تخفیفات در جشنواره های مختلف سایت.
 • امکان اطلاع از آخرین محصولات تولید شده شرکت فوراور و زمان قرار گرفتن آن ها در سایت فوراور ایران
 • امکان دسترسی به سوابق سفارشات و مشاهده وضعیت دقیق آن ها
 • با ثبت نام در سایت و ثبت نظر در صفحات محصولات و وبلاگ، از امتیازاتی برخوردار می‌شوید که میتوانید از این امتیازات به عنوان تخفیف در سفارشات آینده خود استفاده کنید.

آموزش ثبت نام در سایت فوراور ایران | مرحله به مرحله

 

 1. ابتدا وارد سایت فوراور ایران شوید. (شما میتوانید هم با جستجوی نام فوراور ایران در گوگل و هم با نوشتن مستقیم نشانی اینترنتی سایت: forever-iran.ir وارد آن شوید.)
 2. سپس از قسمت بالا سمت راست سایت، همانطور که در تصویر پایین مشخص است، وارد قسمت "عضویت و تخفیف" شوید.

طریقه ثبت نام در سایت فوراور ایران

 1. در این قسمت با وارد کردن نام و نام خانوادگی خود (ترجیحا فارسی)، نام کاربری (نام کاربری هر عدد یا حروفی میتواند باشد اما برای افرادی که در سایت فوراور امریکا ثبت نام کرده اند، حتما باید آیدی 12 رقمی فوراور باشد.) و سپس تاریخ تولد (اختیاری)، جنسیت (اختیاری)، ایمیل صحیح (بسیار مهم، حتما با علامت @ و بدون فاصله) و شماره تماس همراه (به اعداد انگلیسی و با در نظر گرفتن 09) جهت پیگیری سفارشات، به ادامه عضویت در سایت پرداخته میشود.

پر کردن اطلاعات شخصی و مهم

 1. در ادامه اطلاعات تکمیلی را ملاحظه می کنید که برای ثبت نام معمولی پر کردن این اطلاعات لازم نیست.
 2. در قسمت انتهای ثبت نام، گذرواژه یا رمز عبور دلخواه را تعریف می نمایید که حداقل باید دارای 6 رقم باشد. (حتما هم عدد هم حروف را به انگلیسی تایپ کنید.)

وارد کردن رمز عبور دلخواه و تکرار آن

 1. اگر جمع خرید شما طی دو ماه متوالی به 2 CC برسد، اکانت شما دارای تخفیف 30 درصد دائمی میشود. در پایین تر به مفهوم سی سی اشاره کرده ایم.

نکته مهم: جهت عضویت در سایت اصلی فوراور امریکا و دریافت تخفیفات پلکانی تا 48 درصد به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید. تمامی اطلاعات و آموزش ها جهت ثبت نام در سایت اصلی فوراورلیوینگ در اختیار شما قرار میگیرد.


CC چیست؟؟

سی سی چیست؟ CC در محصولات فوراور

علامت سی سی را شاید در کنار قیمت محصولات فوراور مانند شکل بالا، به کرات دیده باشید، اما واقعا CC به چه معناست؟؟

CC مخفف عبارت CASE CREDIT میباشد و شاخصی است که کمپانی فوراور لیوینگ امریکا، برای محصولات خود در نظر گرفته است. با توجه به این نکته که شرکت فوراور در بیش از 170 کشور نمایندگی دارد، با واحد های پولی بسیار متنوعی مانند دلار، پوند، لیر و درهم سر و کار دارد، با معیار قرار دادن یک واحد شاخص به نام CC، روند خرید و فروش را تسهیل کرده است. به عنوان مثال همانطور که در صفحه محصولات مشاهده میکنید، بالم لیپس لب فوراور 0.016  سی سی و خمیر دندان ژله ای فوراور 0.035 سی سی میباشد.

ثبت نام در فوراور ایران


نکته بسیار مهم: اگر مقدار سی سی کسب شده شما طی دو ماه میلادی متوالی به عدد 2 (به پول امریکا حدود 400 دلار) برسد، تخفیف 5 درصد شما به 30 درصد دائمی خواهد رسید.

 

تخفیف فوراور

هر سوالی دیگری در مورد نحوه ثبت نام یا موارد دیگر داشتید، در هر زمان میتوانید از صفحه تماس با ما، با کارشناس مربوطه ارتباط پیدا کنید.

آن چیزی ارزشمند است که بهترین باشد.

ثبت‌نام

با ثبت نام در فروشگاه فوراور ایران از مزایا و تخفیفات دائمی بهره‌مند شوید

گذرواژه | رمز عبور (الزامی و دلخواه شما)