RSS مجله سلامتی فوراور

همه چیز در مورد خواص آلوئه ورا؛ این گیاه شگفت انگیز

تکه های تلخ و درخشان آلوئه ورا با خواص کم نظیر خود طعم شیرین سلامتی را به ارگان های داخلی بدن می چشانند و از بدن در برابر بسیار از بیماری ها محافظت می کنند. علاوه بر این گیاه آلوئه ورا نشانه های پیری را از پوست صورت و بدن می زداید که ما در این مقاله به طور کامل به خواص شگفت انگیز آلوئه ورا برای پوست و بدن پرداختیم.

طرز استفاده از آلوئه ورا برای چاقی صورت

با توجه به خواص بی نظیری که آلوئه ورا در درمان بسیاری از بیماری ها و حتی مشکلات پوستی دارد، می توان از ژل آلوئه ورا در ترکیب با ماسک های مختلف استفاده کرد اما در این مقاله می خواهیم به خاصیت آلوئه ورا برای چاقی و پر شدن صورت بپردازیم و طرز استفاده از آلوئه ورا برای چاقی صورت را بررسی کنیم.

طرز استفاده از آلوئه ورا برای چروک دور چشم

خط های نازک و درهم کنار چشم، هر روزه در میان خنده هایمان به آرامی شکل می گیرند و خبر از گذر عمر می دهند. شاید در وهله اول این خطوط چندان مهم نباشند اما کافیست کمی به آن ها بی توجهی کنید تا اجازه دهید، بی پروا دور تا دور چشم ها را بپیمایند و چروک هایی بسازند که فقط با درمان های پر هزینه از بین بروند،...

آلوئه ورا در شیردهی: در دوران شیردهی به نوزاد آلوورا بخوریم یا نه؟

شیر مادر، نیروگاهی از مواد مغذی و آنتی بادی های ضروری می باشد که برای رفع نیاز های کودک از دنیای فانی طراحی شده است. ترکیب این شیر جادویی، متناسب با معده کودک بوده و هر گونه تغییر هورمونی، مزه ای، طعمی، عطری و ... می تواند کودک را از ادامه تغذیه شیر مادر بازدارد.

بهترین شامپو بدون سولفات خارجی

انتخاب بهترین شامپو فری سولفات بخصوص برای افرادی که موهای خود را رنگ، مش یا کراتینه کرده اند اهمیت دارد. به همین دلیل در این مقاله شما را با 7 برند مطرح در زمینه تولید شامپوهای بدون سولفات آشنا خواهیم کرد.

طرز استفاده از آلوئه ورا برای لک صورت

فرقی ندارد آقا باشید یا خانم، یکی از فاکتور های افزایش یا کاهش اعتماد به نفس، ظاهر پوست صورت است. لک و پیس و کک و مک از جمله مشکلات رایج پوستی می باشند که برخی حاضرند هر کاری بکنند تا از شر آن ها خلاص شوند. در این مقاله به بررسی خواص و فواید آلوئه ورا برای لک صورت پرداختیم.

ژل آلوئه ورا برای سوختگی: معجزه ای گیاهی!

استفاده از ژل آلوئه ورا برای سوختگی راهکاری است که اغلب به عنوان درمانی خانگی به آن نگاه می شود. در این مقاله به بررسی علمی این موضوع پرداختیم و مشخص می کنیم که استفاده از این گیاه برای چه مواردی صحیح و در چه مواردی اشتباه است.

ژل آلوئه ورا برای بواسیر: درمان هموروئید با آلوورا!

آیا خواص آلوئه ورا برای بهبود بیماری بواسیر هم موثر است؟ چه تحقیقاتی در این زمینه صورت گرفته است؟ در این مقاله به بررسی کامل گیاه آلوئه ورا و مزایای آن برای بواسیر و هموروئید می پردازیم.

طرز استفاده آلوئه ورا برای مو

آلوئه ورا علاوه بر خواص بسیار برای ارگان های داخلی بدن، نقش خیره کننده ای در ترمیم مو های آسیب دیده و برگرداندن درخشندگی به آن ها دارد. در این مقاله به 6 طرز استفاده از آلوئه ورا برای مو ها اشاره کردیم.