RSS مجله سلامتی فوراور

ژل آلوئه ورا برای بواسیر: درمان هموروئید با آلوورا!

آیا خواص آلوئه ورا برای بهبود بیماری بواسیر هم موثر است؟ چه تحقیقاتی در این زمینه صورت گرفته است؟ در این مقاله به بررسی کامل گیاه آلوئه ورا و مزایای آن برای بواسیر و هموروئید می پردازیم.

طرز استفاده آلوئه ورا برای مو

آلوئه ورا علاوه بر خواص بسیار برای ارگان های داخلی بدن، نقش خیره کننده ای در ترمیم مو های آسیب دیده و برگرداندن درخشندگی به آن ها دارد. در این مقاله به 6 طرز استفاده از آلوئه ورا برای مو ها اشاره کردیم.

بهترین مولتی ویتامین آمریکایی

آیا با بهترین برند های آمریکایی فعال در حوزه مولتی ویتامین ها آشنایی دارید؟ اصلا چرا باید مولتی ویتامین استفاده کنیم و چه زمانی بهترین نتیجه را دارد؟ مولتی ویتامین باید شامل چه ترکیباتی باشد؟ در این مقاله به بررسی کامل این موارد پرداختیم.

طریقه مصرف آلوئه ورا برای معده

مصرف ژل آلوئه ورا طبق تحقیقات علمی برای معده و سیستم گوارشی بسیار مفید است. در این مقاله به بررسی این ادعا و فوائد اثبات شده آلوئه ورا می پردازیم.

طریقه مصرف آلوئه ورا برای لاغری

آلوئه ورا، گیاهی هزار درمان است که برای بهبود بسیاری از بیماری ها مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از مصارف این گیاه، کاهش وزن و لاغری است که در این مقاله به بررسی طریقه مصرف این گیاه سحر آمیز برای لاغری می پردازیم.

طریقه مصرف خوراکی آلوئه ورا برای یبوست

در این مقاله به طریقه مصرف آلوئه ورا برای بهبود یبوست به همراه راهکار های مفید و مطالعات انجام شده بر تاثیر گذاری این گیاه پرداختیم.

طریقه مصرف خوراکی آلوئه ورا برای دیابت

یکی از فوایدی که احتمالا در مورد ژل آلوئه ورا شنیده اید، خواص آن در کنترل قند خون و دیابت است. در این مقاله به بررسی تاثیرات مصرف آلوئه ورا روی دیابت پرداخته ایم.

طریقه مصرف خوراکی آلوئه ورا

آلوئه ورا جزو ارزشمند ترین گیاهانی است که استفاده از ژل آن چه به صورت خوراکی چه موضعی از سالیان دور رواج داشته است. در این مقاله به بررسی روش های مصرف ژل آلوئه ورا با تمام جزئیات پرداختیم.

خواص آلوئه ورا برای ریه

هر لحظه که به طور غیر ارادی در حال تنفس هستیم، ریه سالم ما در حال دم و بازدم است. سرماخوردگی، آنفولانزا، کرونا و بسیاری از بیماری های ویروسی به طور مشخص سلامت ریه ها را هدف می گیرند و استعمال دخانیات نیز عامل اصلی آسیب زدن به ریه هاست. شاید خیلی از خواص آلوئه ورا برای ریه ها ندانید اما مطالعات انجام...