مشاهده کل مجله

آیا عوارض محصولات فوراور حقیقت دارد؟

آیا عوارض محصولات فوراور حقیقت دارد؟

آیا عوارض محصولات فوراور حقیقت دارد؟

وقتی صحبت از محصولات فوراور ایران به عمل می آید معمولا بیشترین سوالات در مورد عوارض محصولات فوراور است. بیشترین نکته ای که در مورد این محصولات می بایست در نظر گرفته شود گیاهی بودن محصولات فوراور است. از آن جایی که برند فوراور برندی معتبر و بزرگ است از این رو مشتریان انتظاراتی بزرگ از این محصولات گیاهی دارند. بنابراین طبیعی است که نگران عوارض این محصولات باشند و از این قبیل سوالات برای آن ها پیش آید.

عوارض محصولات فوراور

عوارض محصولات فوراور

مهم ترین نکته در خصوص عدم داشتن عوارض محصولات فوراور گیاهی بودن این محصول است. امروزه در بسیاری از عطاری ها و یا داروخانه ها تبلیغات گیاه آلوئه ورا را در خصوص درمان درد های گوناگون می بینیم. همان طور که در مقالات قبل گفته شد این شعارها اکثرا در راستای تبلیغات بوده و ممکن است صد در صد ارگانیک و طبیعی نباشند. چرا که قسمتی از آلوئه ورا که برای سلامتی مضر است از خود گیاه جدا سازی نمی شود و احتمال ایجاد حساسیت برای فرد مصرف کننده را خواهد داشت. محصولات فوراور بر خلاف سایر برند های آرایشی و بهداشتی تاثیرات منفی بسیار کمتری داشته و در بسیاری از موارد عوارضی ندارند. محصولات فوراور هرگز برای سلامتی شما عوارضی نخواهند داشت. اما گفتن این نکته خالی از لطف نیست که تمامی محصولات آرایشی بهداشتی و  درمانی فوراور در جهت پیشگیری از بیماری استفاده شده و هیچگاه ما آن ها را برای درمان قطعی به مشتریان پیشنهاد نمی دهیم.

به بروشور داخل بسته بندی یا روی لیبل محصول توجه نمایید!

مهم ترین قسمت در محصولات معتبر جهانی داشتن بروشور برای افزایش اطلاعات مصرف کننده است. به طور نمونه مکمل های غذایی و طبیعی فواور که از محصولات کمک درمانی فوراور هستند دارای بروشور و دستور مصرف می باشند که فرد مصرف کننده به طور دقیق میزان مصرف آن را دانسته و بیش از حد مصرف استفاده نکند.

بروشور و فایل مشخصات و مواد تشکیل دهنده محصولات فوراور، در پایان توضیحات فارسی و انگلیسی هر محصول در سایت فوراور ایران جهت دانلود و ملاحظه شما عزیزان قرار داده شده است.

از طرفی در داخل این بروشور ها در صورت لزوم عوارض جانبی یا منع مصرف نیز نوشته شده است. استاندارد های نوشته شده در این محصول به شما کمک می کند تا به طور صحیح از این محصولات استفاده نموده و راهنمای شما در طی مصرف می باشند. معمولا این نوشته ها دلیل محکمی برای نداشتن عوارض محصولات فوراور هستند. همچنین اطلاعات لازم در زمینه ی منع مصرف و یا هشدار های مصرف برای کودکان، سالمندان و زنان باردار در داخل بروشور یا لیبل نوشته شده است. از دیگر نشانه هایی که می توانید به محصولات فوراور و نداشتن عوارض آن اطمینان کنید توصیه ی مصرف آن ها توسط بسیاری از پزشکان مطرح دنیاست. لازم به ذکر است که اگر دارای بیماری خاصی بوده و قصد مصرف محصولات فوراور را دارید حتما قبل از استفاده با پزشک خود مشورت نمایید.

محصولات مراقبت از پوست سونیای فوراور

به جز محصولات کمک درمانی فوراور شما می توانید محصولات مراقبت از پوست فوراور را بدون نیاز به نسخه و یا مشورت با پزشک خریداری کرده و مصرف نمایید. چرا که گیاهی بودن این محصولات دلیلی محکم برای نداشتن عوارض برای پوست شماست. همان طور که می دانید گیاه خالص آلوئه ورای به کار رفته در این محصول باعث می شود که عوارضی نداشته باشند. به طور نمونه کرم دور چشم فوراور که برای از بین بردن چروک اطراف چشم و رفع تیرگی در دور چشم استفاده می شود این کرم سرشار از آنتی اکسیدان های طبیعی بوده و تمامی ساختار آن از یک فرمول خاص و سالم  تبعیت می کنند. برای اطلاعات بیشتر در مورد این محصول می توانید به صفحه ی مربوط به آن مراجعه نمایید.

آیا محصولات فوراور عوارضی دارد؟

محصولات فوراور ایران و عوارض جانبی آن

حال با توجه یه مباحث گفته شده ممکن است همچنان بعضی از افراد در داشتن یا نداشتن عوارض محصولات فوراور تهران دچار تردید باشند. این موضوع امری طبیعی است. چرا که سلامت افراد مهم ترین موضوع برای آن هاست. اگرچه تمرکز کمپانی فوراور بر روی طبیعی بودن و کیفیت بالای محصولات است اما با این شرایط عوارض محصولات فوراور ممکن است به شرح زیر باشد:

  1.  آلرژی هایی که اسم آن را عوارض می گذارند: اشتباه نکنید، برخی محصولات طبیعی و گیاهی که شما استفاده می کنید ممکن است برای شما ایجاد آلرژی کند. به طور مثال هنگامی که شخصی به گوجه فرنگی و یا فصل بهار حساسیت دارد نمی توان اسم عوارض را بر روی آن گذاشت و گفته شود گوجه عوارض دارد. چرا که این خوراکی بر روی بدن فرد خاصی موجب آلرژی شده است بنابراین آلرژی مورد طبیعی بوده و با عوارض متفاوت است. برای اطلاعات بیشتر از  آلرژی های فصلی می توانید مقاله  ی مربوط به درمان آلرژی های فصلی را در سایت فوراور ایران مشاهده نمایید. بنابراین توصیه ی کمپانی فوراور ایران به شما مشتریان گرامی این است که قبل از مصرف محصولات فوراور در قسمت توضیحات محصولات مواد تشکیل دهنده ی آن را خوانده تا از نداشتن آلرژی اطمینان حاصل نمایید.حتی اگر در مصرف آن دچار تردید شدید می توانید با یک پزشک و یا مشاوران مربوطه مشورت نمایید تا با اطمینان کامل محصول را استفاده کنید.
  2. علائم طبیعی برون ریزی در اثر سم زدایی و پاکسازی با گیاه خالص آلوئه ورا: مهمترین خاصیت ژل نوشیدنی خالص آلوئه ورا و محصولات فوراور، سم زدایی و پاکسازی بدن هست و اگر سموم بدن بالا باشد در روزهای اول استفاده ممکن است با واکنش های طبیعی بدن از جمله دل درد و دلپیچه، اسهال و استفراغ، سر درد و سرگیجه، بالا و پایین رفتن جزئی فشار، تعریق زیاد، جوش و برافروختگی و یا سرد و گرم شدن بدن مواجه شوید که کاملا طبیعی و گذرا بوده و جزو فرآیند صحیح پاکسازی و برون ریزی بدن می باشد و بسیار هم مفید و نشان دهنده تاثیرات مثبت محصولات در بدن می باشد و با ادامه خود محصولات فوراور به مرور برطرف خواهد شد (مانند فرد معتادی که مواد مخدر را از او گرفته اند).
    لذا نباید این واکنش مثبت و ارزنده را به عنوان عوارض محصولات فوراور تلقی نمایید.
  3.  حساسیت احتمالی به آلوئه ورا را در نظر بگیرید: اگرچه ژل آلوئه ورا بسیار مفید بوده و در بسیاری از محصولات فوراور استفاده شده است. اما ممکن است بعضی از افراد به آن حساسیت داشته و بدن آن ها واکنش مناسبی به آلوئه ورا نشان ندهد. قبل از مصرف این محصولات از نداشتن آلرژی نسبت به آلوئه ورا اطمینان خاطر داشته باشید.

چگونه به عوارض جانبی محصولات فوراور ایران دچار نشویم؟

اولا باید این نکته را بدانید که محصولات اصلی فوراور ایران را در صورتی که از سایت معتبر آن خریداری نموده و قبل از خرید با مشاورین مشورت کنید هرگز به عوارض جانبی دچار نخواهید شد. از طرفی از محصولات فوراور تنها در جهت کمک درمانی و پیشگیری از بیماری استفاده نمایید نه برای درمان قطعی!!!

آخرین نکته این است که محصولات اصلی فوراور ایران حتما دارای لیبل و پلمپ و روکش آلومینیومی و تصویر عقاب مهر و موم شده بوده و همچنین دارای گواهینامه های معتبر فوراور می باشند. بنابراین برای خرید محصولات اصلی حتما از سایت فوراور ایران خرید خود را انجام داده و قبل از خرید با دقت اطلاعات موجود در مورد محصول را بخوانید. رعایت موارد بالا سبب می شود تا دچار عوارض جانبی احتمالی نشوید و با آسودگی خاطر محصولات را استفاده نمایید.

کلام آخر

محصولات فوراور یکی از بهترین محصولات در زمینه ی کمک درمانی و یا رسیدن به تناسب اندام و مکمل های غذایی می باشند. کیفیت محصولات فوراور بر اساس گواهینامه ها و نماد الکترونیکی آن تایید شده بوده و هیچ شبهه ای در گیاهی بودن آن ها نیست. فروشگاه فوراور ایران یکی از نمایندگی های اصلی فوراور بوده و تا کنون بیش از هزاران محصول در زمینه های مختلف تحت نظر فوراور لیوینگ آمریکا ارائه نموده است.

نظر خود را بنویسید

دیدگاه