بسته حیاتی ویتال 5 با آلوئه بری نکتار Vital 5 Pak (with Aloe Berry Nectar)
ناموجود
5.0 / 2

بسته حیاتی ویتال 5 با آلوئه بری نکتار | Vital 5 Pak

قیمت: ۲۲,۷۰۲,۰۰۰ تومان
قیمت با تخفیف: ۱۵,۸۹۱,۴۰۰ تومان

Vital5 ترکیبی شگفت انگیز از پنج محصول شرکت فوراور است که با کمک یکدیگر می توانند کلیه مواد مغذی مورد نیاز برای بدن شما را تامین نموده تا شما اندامی زیباتر و احساس بهتری داشته باشید. این محصول یک پایه محکم از مواد مغذی پیشرفته برای بدن تامین می کند که اساس تمامی برنامه های تغذیه ای است. این محصول به همراه برنامه روزانه شما، می تواند احساس مطلوب تری را برای شما به ارمغان آورد .


مقدار امتیاز CC کسب شده توسط این کالا

کد کالا: 457

کد محصول = ۴۵۷


بسته حیاتی ویتال 5 با نوشیدنی بری نکتار

بسته حیاتی ویتال 5 با نوشیدنی بری نکتار

Vital5 ترکیبی شگفت انگیز از پنج محصول شرکت فوراور است که با کمک یکدیگر می توانند کلیه مواد مغذی مورد نیاز برای بدن شما را تامین نموده تا شما جسم و روحی سالم تر و احساس بهتری داشته باشید. این محصول یک پایه محکم از مواد مغذی پیشرفته برای بدن تامین می کند که اساس تمامی برنامه های تغذیه ای است. این محصول به همراه برنامه روزانه شما، می تواند احساس مطلوب سر زندگی را برای شما به ارمغان آورد .


محصولات داخل پکیج ویتال 5 فوراور

ویتال 5 بری نکتار فوراور

نوشیدنی آلوئه ورا خالص به همراه کرن بری فوراور سرشار از ویتامین ث و آنتی اکسیدان، مفید برای کلیه و بهبود مجاری ادرار به همراه طعم دلپذیر قند طبیعی میوه.

مکمل طبیعی دیلی فوراور حاوی بیش از 55 ماده مغذی و تامین کننده کامل نیاز روزانه بدن به ویتامین، مواد معدنی و مغذی است.

اکتیو پروبیوتیک فوراور شامل ترکیب 6 پروبیوتیک و بیش از 8 میلیارد CFU میباشد. این مکمل جهت بهبود سیستم گوارش و تقویت آن بسیار موثر است.

این مکمل حاوی بهترین و خالص ترین روغن امگا 3،6،9 است. از جمله ویژگی های اصلی این مکمل میتوان به کاهش کلسترول خون، بهبود پوکی استخوان، حفظ سلامت چشم ها، کاهش خطرات انواع سرطان و کنترل اختلالات خود ایمنی اشاره کرد.

از ویژگی های بارز این مکمل میتوان به رشد و بازسازی عضلات، ترمیم زخم، انرژی رسان عالی، بهبود عملکرد سیستم عروق و بهبود سیستم عصبی اشاره کرد.


همچنین شما عزیزان میتوانید برای مشاهده مشخصات دقیق بسته ویتال 5 با نوشیدنی بری نکتار فوراور، لینک زیر را لمس کنید:

جهت مشاهده مشخصات دقیق اینجا را لمس کنید.

مشخصات

عنوان انگلیسی محصول : Vital 5 Pak (with Aloe Berry Nectar)
مهمان

سی اف یو چیه؟

0
0
پاسخ مدیر :

این واحد های تشکیل دهنده کلنی، تعیین می کنند که چه تعداد باکتری در پروبیوتیک می تواند تقسیم شود و کلنی ها را تشکیل دهد. هدف اصلی استفاده از این cfu ها نیز زنده نگه داشتن باکتری های مفید در داخل روده می باشد. باکتری های خوب در بدن ما فعالیت های بسیار و مهمی انجام می دهند. از جمله مهم ترین اعمال آن ها کمک به داشتن سیستم ایمنی سالم، تکمیل فرآیند هضم غذا و کمک به رشد طبیعی بدن است.

مهمان

با سلام.این پک موجود نمیشه؟؟

0
0
پاسخ مدیر :

سلام. خیر ولی محصولات داخل پک بصورت جداگانه موجود هستند.