آلوئه دیپ کلینزینگ اکسفولیتور سونیا (کرم لایه بردار قوی و کلینزر عمیق) Sonya Aloe Deep Cleansing Exfoliator
ناموجود
5.0 / 1

کرم لایه بردار عمیق سونیا فوراور | Sonya Aloe Deep Cleansing Exfoliator

قیمت: ۲,۱۴۰,۱۰۰ تومان
قیمت با تخفیف: ۱,۴۹۸,۱۰۰ تومان

قرار گرفتن روزانه در معرض محیط های صنعتی امروزی می تواند خیلی سریع، اثرات زیان باری بر پوست شما بر جای گذارد. در دوره ای که پوست شما نیاز به لایه برداری بیشتر دارد و از التهاب های مواد لایه بردار، آزار می بیند، لایه بردار عمیق آلوئه سونیا می تواند گزینه ای عالی باشد. این لایه بردار عمیق که حاوی آلوئه و دانه های طبیعی جوجوبا است، ترکیبی کامل است که احساس نرمی و طراوت را به پوست شما باز می گرداند. آلوئه، فرایند مرطوب سازی پوست را به بهترین نحو انجام می دهد و در عین حال، دانه های جوجوبا، پاکیزگی عمیق و فراوانی برای پوست شما به ارمغان می آورد.


مقدار امتیاز CC کسب شده توسط این کالا

وضعیت کالا: اتمام موجودی (محصولات جایگزین یا کالاهای مرتبط در پایان صفحه توضیحات محصول می‌باشد)
کد کالا: 278

کد محصول = ۲۷۸


کرم پاک کننده عمیق آلوئه سونیا  | Sonya Aloe Deep-Cleansing Exfoliator

کرم لایه بردار عمیق سونیا

قرار گرفتن روزانه در معرض محیط های صنعتی امروزی می تواند خیلی سریع، اثرات زیان باری بر پوست تان به جای گذارد. در دوره ای که پوست شما نیاز به لایه برداری بیشتر دارد و از التهاب های مواد لایه بردار، آزار می بیند، لایه بردار عمیق آلوئه سونیا می تواند گزینه ای عالی باشد. این لایه بردار عمیق که حاوی آلوئه ورا و روغن دانه جوجوبا است، ترکیبی کامل است که احساس نرمی و طراوت را به پوست شما باز می گرداند. آلوئه ورا، فرایند مرطوب سازی پوست را به بهترین نحو انجام می دهد و در عین حال، دانه های جوجوبا، پاکیزگی عمیق و تغذیه عالی برای پوست تان به ارمغان می آورد.


پوستی شفاف و بدون آلودگی با کرم دیپ کلینزینگ سونیا

این کرم تهیه شده از ژل آلوئه ورا طبیعی و جوجوبا می باشد که به پوست احساس نرمی و لطافت می دهد. این محصول پاک کننده عمقی و سریع، جهت پاک کردن کامل آرایش و زدودن آلودگی های صورت و گردن است. محصول فوق به آسانی و به سرعت عمق منافذ پوست را از باقیمانده آلودگی ها پاک می کند و پوستی صاف و روشن بدون چربی اضافی و بدون حساسیت را برای شما آشکار می سازد. ملایم و مناسب جهت استفاده هفتگی، آلوئه ورا عنصر اصلی مرطوب کنندگی و دانه جوجوبا با پاک کنندگی عمیق پوست آنچه را که شایسته پوست شماست  را به شما هدیه می دهد.


ویژگی های کرم پاک کننده عمیق سونیا

ویژگی های دیپ کلینزر سونیا

  • حاوی ژل خالص آلوئه ورا و روغن دانه طلایی جوجوبا
  • خاصیت مرطوب کننده و پاک کنندگی فوق العاده
  • پاک کننده کامل آرایش با مواد طبیعی
  • دارای تاییدیه انجمن آلوئه ورا و گواهینامه کروئلی فری
  • لایه بردار بسیار نرم مناسب برای انواع پوست

 ترکیبات: ژل آلوئه باربادنسیس (ژل غنی شده آلوئه ورا)، آب، نشاسته، دسیل گلوکوسید، همبسپار آکریلات، روغن هیدروژن دار جوجوبا، کوکامیدو پروپیل بتایین، آرژنین، گلیسیرین، عصاره میوه خیار (کوکومیس ساتیووس)، عصاره میوه های مرکبات، فنوکسی اتانول، متیل ایزوتیا زولینون، دی سدیم ای دی تی آ، مواد معطر گیاهی.

محتوی: ۱۱۸ میلی لیتر کرم لایه برداری

روش استفاده: این محصول را هفته ای تقریبا دو بار پس از استفاده از پاک کننده پیرایشگر آلوئه سونیا استفاده کنید. ابتدا صورت را با آب مرطوب نمایید، سپس این کرم لابه بردار را بر روی نوک انگشتان مالیده و با نوک انگشت، پوست خود را به مدت دو تا سه دقیقه ماساژ دهید. مراقب باشید کرم لایه بردار، با چشم تان تماس پیدا نکند. سپس، پوست خود را با آب گرم شسته و یا یک حوله تمیز خشک نمایید.


مشخصات

عنوان انگلیسی محصول : Sonya Exfoliator
مهمان

بسیار عالی

0
1