آلوئه دیپ مویسچرایزینگ سونیا (کرم مرطوب کننده و آبرسان عمیق و ضد چروک) Sonya Aloe Deep Moisturizing Cream
5.0 / 6

آلوئه دیپ مویسچرایزینگ سونیا (کرم مرطوب کننده عمیق و ضد چروک) | Sonya Aloe Deep Moisturizing Cream

قیمت: ۳,۲۳۳,۲۰۰ تومان
قیمت با تخفیف: ۲,۲۶۳,۳۰۰ تومان

کرم مرطوب کننده عمیق آلوئه سونیا که حاوی عصاره پوست درخت کاج است، عطش پوست شما به رطوبت را به کاملاً رفع می کند و پوست تان را سیراب تر از همیشه می نماید. عصاره پوست درخت کاج، حاوی موادی طبیعی است که اُ پی سی (اولیگومریک پرونتو سیانیدینس) نامیده می شوند. این مواد دارای برخی از قوی ترین خواص آنتی آکسیدانیِ موجود در طبیعت هستند. در نتیجه، عصاره پوست درخت کاج، دشمنی سرسخت برای رادیکال های آزاد به شمار می رود و می تواند کلاژن پوست را حفظ و تقویت نماید. کلاژن، سرشارترین پروتئین موجود در بدن انسان است. دانشمندان به این نتیجه رسیده اند که مبارزه با رادیکال های آزاد، بهترین راه مقابله با علایم پیری است. ترکیب عصاره پوست درخت کاج با آلوئه ورای خالص و غنی شده، سرامیدها و آخرین نسل مرطوب کننده ها که در کرم مرطوب کننده عمیق آلوئه سونیا گرد آمده اند، می تواند رطوبت را تا عمق پوست شما و لایه های زیرین آن رسانده و از این طریق، جوانی را به پوست شما بازگرداند.


مقدار امتیاز CC کسب شده توسط این کالا

کد کالا: 311
زمان تحویل: ۱ الی ۳ روز کاری

کد محصول = ۳۱۱


کرم مرطوب کننده عمیق آلوئه سونیا | Sonya Aloe Deep Moisturizing Cream

کرم مرطوب کننده عمیق فوراور

عصاره پوست درخت کاج، حاوی موادی طبیعی است که اُ پی سی (اولیگومریک پرونتو سیانیدینس) نامیده می شوند. این مواد دارای برخی از قوی ترین خواص آنتی آکسیدانیِ موجود در طبیعت هستند. در نتیجه، عصاره پوست درخت کاج، دشمنی سرسخت در برابر رادیکال های آزاد به شمار می رود و می تواند کلاژن پوست را حفظ و تقویت نماید.

کلاژن، سرشارترین پروتئین موجود در پوست بدن است که بر اثر گذر زمان و با از دست دادن رطوبت خود، سبب چین و چروک میشود. کرم مرطوب کننده عمیق آلوئه سونیا که حاوی عصاره پوست درخت کاج و کلاژن طبیعی است، عطش پوست شما را کاملاً مرتفع کرده و پوستی شفاف، مرطوب و سالم را برای شما به ارمغان میاورد.


کرم مرطوب کننده عمیق سونیا، بهترین راه مقابله با پیری پوست

ویژگی های کرم مرطوب کننده سونیا

دانشمندان به این نتیجه رسیده اند که مبارزه با رادیکال های آزاد، بهترین راه مقابله با علائم پیری است. ترکیب عصاره پوست درخت کاج با آلوئه ورای خالص و غنی شده، سرامید ها و آخرین نسل مرطوب کننده ها که در کرم مرطوب کننده عمیق آلوئه سونیا گرد آمده اند، می تواند رطوبت را تا عمق پوست شما و لایه های زیرین آن رسانده و از این طریق، جوانی را به پوست شما بازگرداند.

این کرم با مواد استخراج شده از درخت کاج ترکیب شده و ترکیبی کاملاً جدید برای پر کردن چین و چروکهای پوست می باشد. ترکیبات پوست درخت کاج باعث کمک، تقویت و حفظ کلاژن پوست می‌شود و یکی از بهترین راه ها برای جلوگیری از افتادگی پوست می باشد.


ویژگی ها و مزایای آلوئه دیپ مویسچرایزینگ سونیا 

  • مرطوب کننده ای فوق العاده قوی، حتی برای خشک ترین پوست ها
  • حاوی عصاره پوست درخت کاج برای مقابله با رادیکال های آزاد
  • حفظ و احیای جوانی پوست
  • دارنده گواهینامه بین المللی انجمن آلوئه ورا امریکا و عدم تست روی حیوانات

محتوی: ۷۱ گرم

روش استفاده: پیمانه و صفحه زیر درپوش کرم را درآورید، چند پیمانه از کرم را بردارید و روی صفحه ای که برای همین کار تعبیه شده است قرار دهید. با استفاده از نوک انگشتان، کرم را از روی آن صفحه برداشته و به صورت و گردن خود بمالید و سپس آن را روی پوست خود ماساژ دهید. پس از هر بار مصرف، پیمانه و صفحه را با آب داغ شستشو داده و قبل از قرار دادن شان در محل تعبیه شده در زیر درپوش کرم، آن را با یک پارچه تمیز خشک نمایید تا برای استفاده های بعدی آماده باشند.


مشخصات

عنوان انگلیسی محصول : Sonya Deep
مهمان

من تا الان کرم های مرطوب کننده زیادی از برندهای معروف و مختلف استفاده کردم اما روی دست این کرم ندیدم حقیقتاً

7
1
مهمان

به شخصه استفاده کردم. خیلی عالی بود حتی تکی.

6
2
پاسخ مدیر :

بله. محص.لات جایگزین انتهای صفحه آورده شده است.

مهمان

تاریخ انقضاء محصول تا کی هست

6
0
پاسخ مدیر :

سلام تمامی محصولات دارای تاریخ انقضای مناسبی هستند. به علت اینکه دوستانی در آینده ممکن است نظر را بخوانند و تاریخ انقضا گذشته باشد، بهترین کار مراجعه به بخش تماس با ما و ارسال پیام در واتس اپ و یا تماس تلفنی است.

مهمان

فوق العاده است و تا حالا کرمی به خوبی اون ندیدم.

6
0
مهمان

سلام این کرم رو در یخچال باید نگهداری کنیم؟؟
و برای استفاده قلق خاصی داره چون فیتیله فیتیله میشه روی پوست وقتی ماساژش میدم

5
2
پاسخ مدیر :

سلام.  با استفاده از نوک انگشتان، کرم را از روی آن صفحه برداشته و به صورت و گردن خود بمالید و سپس آن را روی پوست خود ماساژ دهید. پس از هر بار مصرف، پیمانه و صفحه را با آب داغ شستشو داده و قبل از قرار دادن شان در محل تعبیه شده در زیر درپوش کرم، آن را با یک پارچه تمیز خشک نمایید تا برای استفاده های بعدی آماده باشند

مهمان

آیا این کرم برای پوست چرب هم مناسب است؟ چون پوستم بسیار چرب است.

1
0
پاسخ مدیر :

کرم دیپ به دلیل غلظت بالا برای پوست های خیلی چرب یا مستعد جوش پیشنهاد نمیشود