ریلکسیشن ماساژ لوشن (لوسیون آرامش بخش) Relaxation Massage Lotion
ناموجود
5.0 / 1

ریلکسیشن ماساژ لوشن (لوسیون آرامش بخش) | Relaxation Massage Lotion

قیمت: ۲,۲۳۷,۰۰۰ تومان
قیمت با تخفیف: ۱,۵۶۵,۹۰۰ تومان

با استفاده از لوسیون ماساژ آرامش بخش و معطر رطوبت مورد نیاز پوست تأمین شده و پایانی عالی برای یک آروماتراپی لذت بخش می باشد .این محصول حاوی آلوئه ورا ٬روغن های ضروری, چای سفید و عصاره ی میوه ها می باشد. ماده اصلی تشکیل دهنده این لوسیون چای سفید است و همانطور که می دانیم چای سفید از آفتاب سوختگی جلوگیری می کند عملکرد سلول های پوست را بالا برده و از تخریب پوست در مقابل نور ماورای بنفش محافظت می کند. همچنین ، پوست را جوان می سازد . چای سفید دارای مقدار زیادی آنتی اکسیدان می باشد. آنتی اکسیدان ها در برابر آسیب رادیکال های آزاد، از بدن محافظت می کنند. رادیکال های آزاد موجب پیر شدن و تخریب سلول های پوستی می شوند.


مقدار امتیاز CC کسب شده توسط این کالا

وضعیت کالا: اتمام موجودی (محصولات جایگزین یا کالاهای مرتبط در پایان صفحه توضیحات محصول می‌باشد)
کد کالا: 288

کد محصول = ۲۸۸


لوسیون ماساژ ریلکسیشن | Relaxation Massage Lotion

 

لوسیون ماساژ فوراور

کمپانی فوراِور لیوینگ، خواص آرامش بخشی، نرم کنندگی و آبرسانی آلوئه ورا را با روغن های گیاهی، عصاره چای سفید و عصاره میوه های مختلف ترکیب کرده است تا لوسیونی نرم کننده و فاقد چربی تولید نماید. این لوسیون برای استفاده پس از نمک  آرامش بخش حمام و ژل آرامش بخش حمام فوراور، عالی و ایده آل است.


ترکیب ژل خالص آلوئه ورا، استخودوس و چای سفید

ژل ماساژ فوراور 

ما ژل غنی شده آلوئه ورای معروف فوراور را با تمام خواص نرم کنندگی، مرطوب کنندگی و آرامش بخشی آن و در ترکیب با لاوندر و چای سفید احیا کردیم. گیاه معطر استخودوس یا لاوندر، ماده ای است که برای آرامش بخشیدن به بدن بی نظیر است و چای سفید نیز رایحه ای دلنشین و تازه به این لوسیون افزوده است. روغن های اصلیِ مورد استفاده در این لوسیون، از شکوفه های خوشبوی میوه نارنج و عصاره خیار گرفته شده است تا این لوسیون را بیش از حد مطبوع و دلنشین کند.


ویژگی های لوسیون ریلکسیشن فوراور

 

لوسیون آرامش بخش فوراورلیوینگ

  • حاوی ژل خالص آلوئه ورا با خاصیت نرم کنندگی و آبرسانی فوق العاده به پوست بدن
  • گیاه استخودوس با ویژگی آرامش بخش و بوی مطبوع
  • حاوی روغن های حیاتی و مورد نیاز برای ریلکس کردن بدن
  • این محصول را پس از استحمام با نمک های آرامش بخش یا ژل آرامش بخش حمام استفاده کنید.
  • لوسیون آرامش بخش ماساژ، می تواند تمام استرس های طول روز را از ذهن و بدن شما دفع کند. فقط کافی است این لوسیون را روی پوست خود گذاشته و پوست تان را ماساژ دهید.

محتوی: ۱۹۲ میلی لیتر لوسیون

روش استفاده: پس از استحمام با نمک های آرامش بخش حمام یا  ژل آرامش بخش حمام، بدن خود را با حوله خشک کنید ولی اجازه دهید اندکی رطوبت روی پوست تان بماند. برای رسیدن به آرامش کامل و داشتن بدنی نرم و لطیف، لوسیون آرامش بخش ماساژ را روی پوست تان مالیده و پوست را ماساژ دهید.
 

مشخصات

عنوان انگلیسی محصول : Relax Mas Lotion
مهمان

بسیار نرم و لذت بخش.

0
0