ریلکسیشن بث سالتز (نمک دریایی آرامش بخش حمام) Relaxation Bath Salts
ناموجود
5.0 / 1

نمک دریایی فوراور (آرامش بخش و تسکین دهنده) | Relaxation Bath Salts

قیمت: ۲,۳۸۰,۸۰۰ تومان
قیمت با تخفیف: ۱,۶۶۶,۵۰۰ تومان

با نمک های آرامش بخش حمام که از نمک دریای مرده (بحر المیت)، سنبل و روغن های گیاهی به دست آمده است، بدن خود را خیس کنید. از زمان مصریان باستان، مردم از سراسر دنیا به بحر المیت سفر می کردند تا از تاثیرات درمانی نمک های این دریا بهره مند شوند. نمک های بحر المیت، منبعی عالی برای آرامش بخشیدن و مرطوب سازی پوست است.


مقدار امتیاز CC کسب شده توسط این کالا

وضعیت کالا: اتمام موجودی (محصولات جایگزین یا کالاهای مرتبط در پایان صفحه توضیحات محصول می‌باشد)
کد کالا: 286
زمان تحویل: ۱ الی ۳ روز کاری

کد محصول = ۲۸۶


نمک دریایی ریلکسیشن حمام | Relaxation Bath Salts

 

نمک دریایی دریای مرده فوراور

از ترکیبات جالب و بسیار مفید نمک دریایی میتوان به منیزیم اشاره کرد. منیزیمی که در نمک دریا بخصوص دریای بحرالمیت وجود دارد به راحتی توسط پوست قابل جذب است. شما این محصول را میتوانید داخل آب وان حمام خود حل کنید و سپس از املاح معدنی نمک ریلکسیشن فوراور نهایت استفاده را ببرید.


تاثیرات درمانی نمک بحرالمیت

ریلکسیشن بث سالت فوراور

با نمک آرامش بخش فوراور که از دریای مرده (بحر المیت)، سنبل و روغن های گیاهی به دست آمده است، بدن خود را به آرامش بسپارید. از زمان مصریان باستان، مردم از سراسر دنیا به بحر المیت سفر می کردند تا از تاثیرات درمانی نمک های این دریا بهره مند شوند. نمک های بحر المیت، منبعی عالی برای آرامش بخشیدن، تغذیه و مرطوب سازی پوست است.

از سوی دیگر، سنبل، یکی از منابع گیاهیِ اصلی و معروف برای عطردرمانی (آروماتراپی) است که خواص آرامش بخشیِ فراوانی دارد. تحقیقات نشان داده است که عطردرمانی با سنبل و سایر مواد گیاهی معطر، کمک زیادی به خواب و استراحت انسان می کند. کمپانی فوراِور لیوینگ این دو ماده قدرتمند را در «نمک های آرامش بخش حمام» ترکیب کرده است تا آرامش بخش ترین محصول حمام را روانه بازار نماید. فقط کافی است دو قاشق غذاخوری از این نمک ها را جهت استحمام استفاده کنید و آنگاه، آرامشی را تجربه خواهید کرد که تا هیچ گاه فراموش نخواهد شد.


خواص نمک دریایی ریلکسیشن فوراور

 

  • بهبود خواب و آرامش بخش اعصاب
  • تسکین درد عضلات، مفاصل و ساییدگی استخوان ها
  • جوانسازی پوست از طریق آزاد سازی یون های منفی
  • کاهش استرس ذهنی به سبب آروماتیک بودن این نمک دریایی
  • بهبود آسیب های پوستی از جمله پوسته پوسته شدن کف پا و پسوریازس
  • خواص بی نظیر لایه برداری پوست به جهت قدمت و اصالت این نمک دریایی

محتوی: ۳۵۰ گرم نمک

روش استفاده: حدود دو قاشق از نمک آرامش بخش حمام را در آب وان حمام خود بریزید. برای کسب بهترین نتیجه، نمک را کاملا در آب حل کنید (در صورت نیاز، از وسیله دیگری مثل همزن جهت حل شدن نمک در آب استفاده کنید).

حاوی نمک بحر المیت، که دارای خواص درمانی فراوانی است.  عطر درمانیِ این نمک ها می تواند به آرامش شما در خواب و بیداری کمک کند. فقط کافی است دو قاشق از محصول را استفاده کنید.

مشخصات

عنوان انگلیسی محصول : Relax Bath Salt
مهمان

برای آرامش تو حمام عالیه. اولش شک داشتم واقعی باشه ولی ی ساله دارم استفاده میکنم هر دو سه بار ی بار با نمک دریایی فوراور تو لگن میریزم خیلی ارامش داره.

2
0
پاسخ مدیر :

بسیار عااالی.