مشاهده کل مجله

مکمل های درمانی برای بیماری های چشمی و تقویت بینایی

مکمل های درمانی برای بیماری های چشمی و تقویت بینایی

مکمل های درمانی برای بیماری های چشمی و تقویت بینایی

چشم عضو مهمی در بدن است که باید از آن به خوبی مراقبت نمود. بیماری های چشمی در اثر عدم مراقبت از این عضو مهم در بین مردم بسیار شایع است که مهم ترین آن ضعیف شدن چشم بر اثر عوامل مختلف است. از آن جایی که هر بیماری چشمی ممکن است عواقب جبران ناپذیری را داشته باشد از این رو باید روش های مراقبت صحیح از چشم را دانسته و بدانید از  چه مکمل هایی می بایست برای تقویت چشم استفاده نمایید.

دلایل بیماری های چشمی و ضعیف شدن چشم چیست؟

 • عدم استفاده از عینک آفتابی مهم ترین موضوع در سلامت چشم است. عینک آفتابی موجب محافظت از چشم در برابر آفتاب و اشعه های مضر شده و از تخریب شبکیه ی چشم جلوگیری می کند.
 • استفاده ی طولانی از لپتاپ و موبایل دلیل دیگر بر ضعیف شدن چشم است. از آن جایی که با خیره شدن به مانیتور تعداد پلک زدن های معمول کاهش می یابد از این رو موجب خشکی چشم شده و فرد مبتلا به نزدیک بینی خواهد شد.

روش های مراقبت از چشم

 • استفاده از لنز نامناسب از دیگر مواردی است که خطر عفونت های چشم و یا بیماری خشکی چشم را افزایش می دهد. از لنز های با کیفیت و تحت نظر پزشک استفاده کرده و آن ها را دائما با مایع مناسب شست و شو دهید. از مصرف طولانی مدت لنز نیز خودداری کنید.
 • هنگام خواب آرایش چشم های خود را حتما بشویید. عدم شست و شوی آرایش در شب امکان ابتلا به عفونت های چشمی را افزایش می دهد.
 • از مواد غذایی غنی از مواد مغذی در جهت تقویت چشم استفاده نمایید. استفاده از هویچ و دیگر سبزیجات به همراه امگا در تقویت بینایی بسیار تاثیر گذار هستند. 

مکمل های تقویت چشم چیست و چگونه باید استفاده شود؟

مکمل های تقویت چشم و بهبود بیماری های چشمی بسیار گسترده اند این مکمل ها حاوی مقدار زیادی مواد مغذی لازم در جهت تقویت چشم بوده و مصرف آن شما را از ابتلا به بیماری های چشمی ایمن نگاه می دارد.

مکمل های تقویت چشم

 

اما یادتان باشد که مکمل های تقویت چشم را با اطلاعات کامل و مراجعه به پزشک تهیه و استفاده نمایید همچنین موارد زیر در خرید و تهیه ی مکمل را در نظر داشته باشید:

 • مکمل غذایی شما باید دوز مناسبی داشته باشد و با مشورت پزشک تهیه شود.
 • حاوی همه نوع ماده ی خوراکی مغذی برای چشم باشد.
 • در خرید مکمل های تقویت چشم به تاریخ انقضای آن توجه نمایید و حتما آن ها را به صورت پلمپ تهیه کنید.
 • مکمل های تقویت چشم را از شرکت ها و کمپانی های مورد تایید و شناخته شده خریداری کنید.
 • در خرید مکمل های تقویتی کیفیت را فدای کمیت نکرده و مورد اول مد نظر شما باشد.
 • بهتر است که مکملی که شما برای تقویت چشم تهیه می کنید تاییدیه های معتبر و بین المللی داشته باشد.که در این خصوص می توانید از محصولات فوراور ایران که دارای تاییدیه است استفاده نمایید. 

 

محصولات فوراور برای تقویت بینایی و بهبود بیماری های چشمی

 • مکمل بینایی آی ویژن: این مکمل شامل ویتامین های A,E و C بوده و تمامی مواد مغذی جهت حفظ سلامت چشم را داراست. عصاره ی گیاه و میوه ای که در این مکمل به کار رفته است موجب حفظ سلامت شبکیه ی چشم شده و در بهبود بیماری های چشمی نقش مهمی را ایفا می کند.
 • فوراور لیسیوم پلاس (حاوی عصاره شیرین بیان): میوه لیسیوم در چین به عنوان یک ماده تقویت کننده شناخته می شود که از نظر سنتی دارای موارد مصرف بسیاری برای تامین سلامت می باشد. این محصول از میوه ای بسیار قدیمی تهیه شده است و محققان بر این باورند که این میوه می تواند سطح انرژی و قدرت بینایی را بهبود بخشیده و آنها را افزایش دهد و در سلامت کبد و کنترل لک های پوستی موثر می باشد.
 • مکمل حفظ رطوبت پوست و چشم: این مکمل به نام اکتیو اچ آ بوده و برای کسانی که دچار بیماری خشکی ملحتمه ی چشم هستند یک قرص فوق العاده است. از آن جایی که دلیل خشکی چشم کمبود HA در بدن است با استفاده از این مکمل می توانید میزان این ماده را در بدن به حد نرمال رسانده و به درمان خشکی چشم بپردازید.
 • مکمل امگا ۳ و ۶ و ۹ فوراور: از آنجایی که غشاء سلولی از چربی تشکیل یافته است، سیالیت و انعطاف پذیری آنها به نوع چربی مصرفی ما بستگی دارد. مصرف روغنهای اشباع شده (هیدروژنه) غشاء سلولی را سفت و سخت میکند. و در مقابل مصرف روغنهای غیر اشباع سلامتی آنها را تضمین میکند. امگا ۳ نقش حیاتی در ساختار غشاء سلولی و حفظ سلامتی چشم‌ها و درمان خشکی چشم دارد.
 • کرم آلوئه ورا و عسل فوراور: این کرم حاوی ویتامین A  و E  بوده و برای سلامت پوست و چشم تاثیر مفیدی را داراست. ترکیب این کرم به همراه کرم آلوئه ورا ژلی فوراور معجزه ی درمان گل مژه و عفونت های چشمی است. ویتامین های گفته شده در این دو کرم کمک به تقویت شبکیه ی چشم شما کرده و از شما را از ابتلا به بیماری های چشمی محافظت می کند.

کرم پروپولیس فوراور

 • محلول فعالساز اکتیویتور:این محلول تهیه شده از آلوئه ورا است. مایع اکتیویتور یک محلول مرطوب کننده ی قوی بوده و اگر دچار عفونت و یا زخم های چشمی هستید می توانید با چکاندن این محلول در چشم خود علاوه بر تقویت چشم عفونت های چشم را درمان نمایید.
 • مرطوب کننده ی لیپس: مرطوب کننده ی لیپس فوراور حاوی آلوئه ورا و جوجوبا است. اگر دچار خشکی چشم،گل مژه و یا عفونت های چشمی هستید تنها کافیست مقداری از آن را به محل مربوطه بزنید تا تاثیر معجزه آسای آن را ببینید. این محصول به چوب جادویی فوراور معروف بوده و برای درمان بیماری های چشمی فوق العاده است.

تمامی محصولات گفته شده در قالب کرم و قطره برای تقویت چشم مفید هستند و از آن جایی که کاملا گیاهی و ارگانیک می باشند برای چشم شما هیچ ضرری نخواهند داشت. رقیق کننده و قطره های گفته شده را برای داخل چشم استفاده نمایید. استفاده از کرم های فوراور صرفا برای استعمال خارجی و بهبود عفونت های اطراف چشم است.

نظر خود را بنویسید

دیدگاه