کم خونی | فوراور ایران www.forever-iran.net

کم خونی (آنمی) | Forever Anemia

کم خونی یا آنمی هنگامی اتفاق می افتد که گلبول های قرمز سالم خون برای حمل اکسیژن به اندام های بدن شما کافی نباشد.

کد کالا: 1011

کد محصول = ۱۰۱۱


کم خونی (آنمی)

کم خونی یا انمی چیست

کم خونی یا آنمی هنگامی اتفاق می افتد که گلبول های قرمز سالم خون برای حمل اکسیژن به اندام های بدن شما کافی نباشد. در نتیجه، معمولا احساس سردی دست و علائم خستگی یا ضعف را خواهید داشت. کم خونی انواع مختلفی دارد اما شایع ترین نوع آنمی کمبود آهن است. با افزودن آهن به رژیم غذایی می توانید علائم این نوع کم خونی را کاهش دهید.

آنمی چیست؟

کم خونی زمانی اتفاق می افتد که بدن شما گلبول های قرمز کافی نداشته باشد. گلبول ها با آهن و هموگلوبین (پروتئینی است که به انتقال اکسیژن از طریق جریان خون به اندام های بدن در بدن کمک می کند)، حرکت می کنند. کم خونی ممکن است به این معنی باشد که شما بیشتر از حد معمول احساس خستگی یا سرما می کنید یا پوست شما خیلی کم رنگ و رنگ پریده به نظر می رسد. این امر به دلیل عدم دریافت اکسیژن مورد نیاز اعضای بدن برای انجام کارهایشان است. برخی از افراد وقتی برای اهدای خون می روند متوجه می شوند که آهن کمی دارند.


کم خونی یا آنمی چقدر شایع است؟

علائم آنمی یا کم خونی

کم خونی یا آنمی بیش از دو میلیارد نفر در سطح جهان را تحت تأثیر قرار می دهد که بیش از 30٪ از کل جمعیت دنیا است. این بیماری بخصوص در کشورهایی که منابع کمی دارند، شایع است. اما بسیاری از مردم کشور های پیشرفته را نیز درگیر خود کرده است. در ایالات متحده آمریکا، آنمی شایع ترین بیماری خون است. تخمین زده می شود که سه میلیون آمریکایی به این اختلال مبتلا هستند. (منبع)

علائم و نشانه های کم خونی چیست؟

علائم و نشانه های مختلفی برای ابتلای افراد به کم خونی وجود دارد، مانند: خستگی، تنگی نفس و احساس سرما.

موارد دیگر عبارتند از:

 • سرگیچه و ضعف
 • سردرد
 • زبان بی رنگ و کم رنگ
 • حرکت ناخواسته در در ساق پا (سندرم پای بی قرار)
 • ضربان سریع و تپش قلب

محصولات فوراور مناسب برای کم خونی یا آنمی

محصولات فوراور برای کم خونی یا آنمی

 مکمل غذایی نیچرمین فوراور حاوی فرمولی پیشرفته از کانی های بیولوژیکی است. این مکمل حاوی کلسیم، فسفر، آهن، منیزیم، روی و منگنز میباشد. مصرف این مکمل طبیعی در پیشگیری و بهبود آنمی و کم خونی پیشنهاد میشود.

مصرف روزانه فوراور لایت اولترا، ۱۰۰ درصد مرجع روزانه مواد غذایی ویتامین ها و مواد معدنی مشخص شده در بخش جدول حقایق تغذیه ای (Nutrition Facts) را تامین می کند. این مکمل دارای ۱۸ آمینو اسید مهم، از جمله آمینو اسید های ضروری، غیر ضروری و شاخه دار را در اختیار بدن قرار می دهد.

بی پالن حاصل گرده بارور شده ی گلها میباشد که زنبورها آنها را جمع آوری کرده و به کندوهای خود می برند. بدون گرده گل، گیاهان، درختان و گلها وجود نخواهند داشت. این مکمل با خواص منحصر به فرد توسط فوراور لیوینگ به عمل آمده و حاوی انواع ویتامین ها، مواد معدنی و مواد مغذی برای بدن میباشد.

خواص بی نظیر این مکمل به همراه فولیک اسید:

 • پیشگیری موثر و بهبود کم خونی
 • تقویت قلب
 • بهبود نازایی، آسم و سردرد های میگرنی
 • پیشگیری از نقایص مادرزادی جنین
 • سلامت اعصاب و تقویت حافظه
 • کمک به جذب بهتر پروتئین ها
 • تسریع در فرایند متابولیسم و افزایش سطح انرژی افراد

نکته منحصر به فرد درباره Absorbent C این است که هر قرصِ این محصول، ۵۰۰ میلی گرم سبوس جو و ۶۰ میلی گرم ویتامین ث را به بدن برساند.

این نوشیدنی همانطور که از اسمش نیز مشخص است، نوشیدنی هزار درمان است. مصرف این نوشیدنی جهت پاکسازی و سم زدایی بدن لازم و ضروری است. علاوه بر این مصرف این نوشیدنی به بهبود عملکرد سیستم ایمنی بدن، بهبود کم خونی، بهبود دیابت، کلسترول و فشار بالای خون و ... منجر میشود.

مکمل سبزیجات فوراِوِر لیوینگ منبع عالی غذای سبز و یک آنتی اکسیدان قوی است. این مکمل غذایی حاوی کلروفیل میباشد. این مکمل ترکیبی از جوانه گندم، جو، یونجه، فلفل قرمز کاین، عسل و ... است.


شما عزیزان میتوانید برای تهیه و مشاهده قیمت هر محصول این پکیج روی اسم هر محصول کلیک کرده و وارد صفحه محصول آن شوید. علاوه بر این، نحوه مصرف هر محصول در تصویر زیر قابل مشاهده است.

کم خونی