محصولات فوراور مناسب برای هپاتیت پیشرفته

هپاتیت پیشرفته | Forever hepatitis

هپاتیت به زبان ساده به معنی التهاب کبد است. کلمه هپاتیت (hepatitis) از زبان یونانی گرفته شده است، بدین صورت که هپار به معنی کبد و اتیس به معنی التهاب است.

کد کالا: 1062

کد محصول = ۱۰۶۲


هپاتیت چیست؟

هپاتیت چیست

هپاتیت به زبان ساده به معنی التهاب کبد است. کلمه هپاتیت (hepatitis) از زبان یونانی گرفته شده است، بدین صورت که هپار به معنی کبد و اتیس به معنی التهاب است. هپاتیت کاملاً شایع است. بر اساس آمار از هر بیست نفر یک نفر باید در زندگی خود با نوعی از هپاتیت دست و پنجه نرم کند. اغلب علت این بیماری، حمله ویروسی است اما هپاتیت می تواند دلایل دیگری نیز داشته باشد.

به دلیل ظرفیت ذخیره زیاد کبد، بیماری های کبدی اغلب فقط در مراحل سخت بیماری خود را نشان میدهند؛ زیرا حتی در این شرایط نیز قسمت سالم کبد می تواند عملکردهای مختلف را به خوبی انجام دهد. مراحل این بیماری به ترتیب از مرحله کبد چرب آغاز شده و به سیروز کبدی منجر میشود. سیروز کبدی عامل خطری برای پیشرفت سرطان کبد است و همچنین میتواند منجر به نارسایی کبدی شود.


هپاتیت ویروسی

هپاتیت ویروسی التهاب کبدی است که علت آن ویروس میباشد. چندین ویروس وجود دارد که می تواند باعث هپاتیت شود. شناخته شده ترین ویروس های هپاتیتA ، B،C ، D و E هستند. ترتیب حروف این بیماری چیزی راجع به مدت زمان شناخته شدن ویروس می گوید. به عنوان مثال ، هپاتیت A و B از مدت ها قبل و هپاتیت E در مدت زمان نه چندان دوری کشف شده اند.

از هر دویست نفر یک نفر ناقل ویروس هپاتیت است اما افراد بیشتری از آنچه شناخته شده است آلوده هستند، زیرا علائم هپاتیت در مرحله اولیه شبیه آنفولانزا است. همچنین شخصی می تواند بدون هیچ گونه علائمی به این بیماری آلوده شود. به خصوص با هپاتیت B و C، زمانی که کسی مدت طولانی به این ویروس آلوده شده باشد، ممکن است تا زمان زیادی بیماری خود را نشان ندهد.


انواع ویروس هپاتیت

انواع ویروس هپاتیت

هپاتیت A

این بیماری که علت آن ویروس هپاتیت ای است، اغلب از طریق غذا و آشامیدنی ها منتقل میشود. این بیماری معمولا خود به خود بهبود میابد و مزمن نمیشود.

هپاتیت B

این بیماری که اصلی ترین علت انتقال آن خون آلوده و ارتباط جنسی محافظت نشده است، با ویروس شناخته شده هپاتیت بی اتفاق میفتد. این بیماری نیز معمولا خود به خود بهبود میابد اما نوع مزمنی نیز دارد که سبب التهاب شدید کبد میشود.

هپاتیت C

این بیماری نیز از طریق تماس با خون آلوده منتقل میشود و در اغلب موارد سبب التهاب مزمن کبد میشود. هپاتیت سی اغلب با دارو قابل درمان است.

هپاتیت D

این بیماری از طریق تماس خون یا از طریق رابطه جنسی غیر ایمن منتقل می شود. آلودگی به ویروس هپاتیت دی تنها در صورتی امکان پذیر است که کسی در آن زمان ویروس هپاتیت B را نیز داشته باشد. این بیماری را باید بسیار جدی درمان کرد.

هپاتیت E

ناراحتی که این بیماری ایجاد میکند همانند هپاتیت ای است و اغلب در افرادی اتفاق میفتد که سطح ایمنی پایینی دارند.


هپاتیت غیر ویروسی

هپاتیت غیر ویروسی

هپاتیت غیر ویروسی یک بیماری خود ایمنی است که باعث التهاب کبد می شود. یک بیماری زمانی رخ میدهد که سیستم ایمنی بدن، سلول ها و مواد خود بدن را مهاجم خارجی می بیند و به آنها حمله می کند. در هپاتیت خود ایمنی، بدن آنتی بادی علیه سلول های کبدی خود تولید می کند و بنابراین به کبد حمله میکند. علت هپاتیت خود ایمنی مشخص نیست.


محصولات فوراور برای بهبود بیماری هپاتیت پیشرفته

موارد زیر از محصولات طبیعی فوراور لیوینگ امریکا میتواند در بهبود بیماری هپاتیت شما را یاری کند:


شما عزیزان میتوانید برای تهیه و مشاهده قیمت هر محصول این پکیج روی اسم هر محصول کلیک کرده و وارد صفحه محصول آن شوید. علاوه بر این، نحوه مصرف هر محصول در تصویر زیر قابل مشاهده است.

هپاتیت