محصولات فوراور مناسب برای اوریون

اوریون | Forever Mumps

اوریون یک عفونت ویروسی است که با زدن واکسن کاملا قابل پیشگیری است. غدد بزاقی (به ویژه غده پاروتید در کنار گونه ها) در هنگام عفونت اوریون درگیر میشوند، سایر ارگان های دیگر نیز ممکن است اثراتی از عفونت ویروس اوریون را تجربه کنند.

کد کالا: 1086

کد محصول = ۱۰۸۶


اوریون چیست؟

اوریون چیست

اوریون یک عفونت ویروسی است که با زدن واکسن کاملا قابل پیشگیری است. غدد بزاقی (به ویژه غده پاروتید در کنار گونه ها) در هنگام عفونت اوریون درگیر میشوند، سایر ارگان های دیگر نیز ممکن است اثراتی از عفونت ویروس اوریون را تجربه کنند. درمانی برای بیماری اوریون وجود ندارد، اما بیماری کوتاه مدت است (هفت تا ده روز) و خود به خود برطرف می شود. بیشترین موارد ابتلا به این بیماری، از زمستان تا اوایل بهار ثبت شده است.

عوامل ایجاد بیماری اوریون

بر خلاف بسیاری از بیماری های ویروسی که پیشرفت می کنند و اصطلاحا انواع جهش یافته ای دارند، بیماری اوریون فقط دارای یک نوع ویروس خاص است. اوریون کمی کمتر از آبله مرغان و سرخک مسری است، اما باز هم به سرعت می تواند یک منطقه را حتی درگیر کند. این ویروس معمولاً مستقیماً از طریق قطره های تنفسی که در هنگام عطسه یا سرفه از بدن خارج می شود، به فرد دیگر منتقل می شود.


ریسک فاکتور ها (موارد افزایش خطر ابتلا به اوریون)

ریسک فاکتور های اوریون

  1. عدم انجام واکسیناسیون (دو دوز)
  2. بیشترین خطر برای کودکان بین 2 تا 12 سال است.
  3. فصل شیوع اوریون زمستان و بهار است.
  4. سفر به کشور هایی با سازمان بهداشتی نامطلوب مانند آفریقا پیشنهاد نمی شود. (منبع)

علائم اوریون چیست؟

  • تب با درجه کم
  • سردرد و درد های عضلانی
  • کاهش اشتها
  • سخت بلعیدن غذا و نوشیدنی
  • تورم غدد بزاقی بالای گردن
  • درد اطراف گوش

محصولات فوراور برای بهبود بیماری اوریون


شما عزیزان میتوانید برای تهیه و مشاهده قیمت هر محصول این پکیج روی اسم هر محصول کلیک کرده و وارد صفحه محصول آن شوید. علاوه بر این، نحوه مصرف هر محصول در تصویر زیر قابل مشاهده است.

اوریون