بسته حیاتی ویتال 5 با نوشیدنی فریدام Vital 5 Pak (with Freedom)
ناموجود
5.0 / 1

بسته حیاتی ویتال 5 با نوشیدنی فریدام | Vital 5 Pak

قیمت: ۲۶,۴۹۲,۵۰۰ تومان
قیمت با تخفیف: ۱۸,۵۴۴,۸۰۰ تومان

Vital5 ترکیبی شگفت انگیز از پنج محصول شرکت فوراور است که با کمک یکدیگر می توانند کلیه مواد مغذی مورد نیاز برای بدن شما را تامین نموده تا شما اندامی زیباتر و احساس بهتری داشته باشید. این محصول یک پایه محکم از مواد مغذی پیشرفته برای بدن تامین می کند که اساس تمامی برنامه های تغذیه ای است. این محصول به همراه برنامه روزانه شما، می تواند احساس مطلوب تری را برای شما به ارمغان آورد .


مقدار امتیاز CC کسب شده توسط این کالا

کد کالا: 459

کد محصول = ۴۵۹


بسته حیاتی ویتال 5 با نوشیدنی فریدام فوراور

بسته حیاتی ویتال ۵ با نوشیدنی فریدام فوراور

Vital5 ترکیبی شگفت انگیز از پنج محصول شرکت فوراور است که با کمک یکدیگر می توانند کلیه مواد مغذی مورد نیاز برای بدن شما را تامین نموده تا شما جسم و روحی سالم تر و احساس بهتری داشته باشید. این محصول یک پایه محکم از مواد مغذی پیشرفته برای بدن تامین می کند که اساس تمامی برنامه های تغذیه ای است. این محصول به همراه برنامه روزانه شما، می تواند احساس مطلوب سر زندگی را برای شما به ارمغان آورد .


محصولات داخل پکیج ویتال 5 فوراور

نوشیدنی فوراور فریدام

این نوشیدنی با ترکیب مقادیر فراوانی سولفات گلوکزامین، سولفات کندراتی، MSM و ویتامین C فراوان، بهترین نوشیدنی در جهت سلامتی استخوان ها و مفاصل است.

مکمل طبیعی دیلی فوراور حاوی بیش از 55 ماده مغذی و تامین کننده کامل نیاز روزانه بدن به ویتامین، مواد معدنی و مغذی است.

اکتیو پروبیوتیک فوراور شامل ترکیب 6 پروبیوتیک و بیش از 8 میلیارد CFU میباشد. این مکمل جهت بهبود سیستم گوارش و تقویت آن بسیار موثر است.

این مکمل حاوی بهترین و خالص ترین روغن امگا 3،6،9 است. از جمله ویژگی های اصلی این مکمل میتوان به کاهش کلسترول خون، بهبود پوکی استخوان، حفظ سلامت چشم ها، کاهش خطرات انواع سرطان و کنترل اختلالات خود ایمنی اشاره کرد.

از ویژگی های بارز این مکمل میتوان به رشد و بازسازی عضلات، ترمیم زخم، انرژی رسان عالی، بهبود عملکرد سیستم عروق و بهبود سیستم عصبی اشاره کرد.

مشخصات

عنوان انگلیسی محصول : Vital 5 Pak (with Freedom)
مهمان

نوشیدنی فریدام برای مفصل واقعا معجزه میکنهههه

1
0