بسته حیاتی ویتال 5 با نوشیدنی هلو Vital 5 Pak (with Aloe Bits N' Peaches)
ناموجود
5.0 / 1

بسته حیاتی ویتال 5 با نوشیدنی هلو | Vital 5 Pak

قیمت: ۲۲,۰۷۶,۲۰۰ تومان
قیمت با تخفیف: ۱۵,۴۵۳,۴۰۰ تومان

Vital5 ترکیبی شگفت انگیز از پنج محصول شرکت فوراور است که با کمک یکدیگر می توانند کلیه مواد مغذی مورد نیاز برای بدن شما را تامین نموده تا شما اندامی زیباتر و احساس بهتری داشته باشید. این محصول یک پایه محکم از مواد مغذی پیشرفته برای بدن تامین می کند که اساس تمامی برنامه های تغذیه ای است. این محصول به همراه برنامه روزانه شما، می تواند احساس مطلوب تری را برای شما به ارمغان آورد .


مقدار امتیاز CC کسب شده توسط این کالا

کد کالا: 458

کد محصول = ۴۵۸


بسته حیاتی ویتال 5 با نوشیدنی بری نکتار

بسته ویتال 5 فوراور با نوشیدنی آلوئه هلو

Vital5 ترکیبی شگفت انگیز از پنج محصول شرکت فوراور است که با کمک یکدیگر می توانند کلیه مواد مغذی مورد نیاز برای بدن شما را تامین نموده تا شما جسم و روحی سالم تر و احساس بهتری داشته باشید. این محصول یک پایه محکم از مواد مغذی پیشرفته برای بدن تامین می کند که اساس تمامی برنامه های تغذیه ای است. این محصول به همراه برنامه روزانه شما، می تواند احساس مطلوب سر زندگی را برای شما به ارمغان آورد .


محصولات داخل پکیج ویتال 5 فوراور

ویتال 5 با نوشیدنی آلوئه بیتس ان پیچز

نوشیدنی آلوئه ورا خالص فوراور به همراه عصاره طبیعی هلو، سرشار از ویتامین A، K، آهن، تقویت سیستم ایمنی بدن و بهبود مشکلات روده و گوارشی.

مکمل طبیعی دیلی فوراور حاوی بیش از 55 ماده مغذی و تامین کننده کامل نیاز روزانه بدن به ویتامین، مواد معدنی و مغذی است.

اکتیو پروبیوتیک فوراور شامل ترکیب 6 پروبیوتیک و بیش از 8 میلیارد CFU میباشد. این مکمل جهت بهبود سیستم گوارش و تقویت آن بسیار موثر است.

این مکمل حاوی بهترین و خالص ترین روغن امگا 3،6،9 است. از جمله ویژگی های اصلی این مکمل میتوان به کاهش کلسترول خون، بهبود پوکی استخوان، حفظ سلامت چشم ها، کاهش خطرات انواع سرطان و کنترل اختلالات خود ایمنی اشاره کرد.

از ویژگی های بارز این مکمل میتوان به رشد و بازسازی عضلات، ترمیم زخم، انرژی رسان عالی، بهبود عملکرد سیستم عروق و بهبود سیستم عصبی اشاره کرد.


همچنین شما عزیزان میتوانید برای مشاهده مشخصات دقیق بسته ویتال 5 با نوشیدنی بری نکتار فوراور، لینک زیر را لمس کنید:

 جهت ملاحظه مشخصات کامل اینجا را لمس کنید

مشخصات

عنوان انگلیسی محصول : Vital 5 Pak (with Aloe Bits N' Peaches)
مهمان

این محصولارو اگه تکی بخواهیم دارین؟

0
0
پاسخ مدیر :

میتونید تک تک محصولات داخل پکیج رو داخل سایت یا گوگل سرچ و سفارش دهید.