شامپو ولوم سونیا (شامپو حجم دهنده) Sonya Volume Shampoo
ناموجود
5.0 / 1

شامپو ولوم سونیا (شامپو حجم دهنده) | Sonya Volume Shampoo

قیمت: ۲,۰۸۷,۵۰۰ تومان
قیمت با تخفیف: ۱,۴۶۱,۳۰۰ تومان

وقتی موهایتان نیاز به فرم دهی دارند، شامپو حجم دهنده سونیا راه حل مشکل شماست. فرمول منحصر به فرد این محصول، حجمی کامل و درخششی بی نظیر به موهای شما می دهد و به شما این امکان را می دهد تا موهایتان متعادل و در کنترل شما باشند. دو عنصر اصلی این شامپو، آلوئه ورا و رویال ژلی است که موهایتان را پر پشت تر و ضخیم تر می کنند. شامپو حجم دهنده سونیا بدون هیچ ماده تقویتی اضافه شده، سلامت و درخشندگی موهایتان را افزایش می دهد. این محصول برای موهای رنگ شده کاملا مناسب است.


مقدار امتیاز CC کسب شده توسط این کالا

وضعیت کالا: اتمام موجودی (محصولات جایگزین یا کالاهای مرتبط در پایان صفحه توضیحات محصول می‌باشد)
کد کالا: 351

کد محصول = ۳۵۱


شامپو حجم دهنده سونیا | Sonya Volume Shampoo

شامپو ولوم سونیا فوراور

وقتی موهایتان نیاز به فرم دهی دارند، شامپو حجم دهنده سونیا راه حل مشکل شماست. فرمول منحصر به فرد این محصول، حجمی کامل و درخششی بی نظیر به موهای شما می دهد و به شما این امکان را می هد تا موهایتان متعادل و در کنترل شما باشند. دو عنصر اصلی این شامپو، آلوئه ورا و رویال ژلی است که موهایتان را پرپشت تر و ضخیم تر می کنند. شامپو حجم دهنده سونیا بدون هیچ ماده تقویتی اضافه شده، سلامت و درخشندگی موهایتان را افزایش می دهد. این محصول برای موهای رنگ شده کاملا مناسب است.


ترمیم موهای آسیب دیده با آلوئه ورا و رویال ژلی

 

قدرت آلوئه ورا

آلوئه ورا به مرطوب کردن و حفظ پی هاشِ پوست سر کمک می کند و از سوی دیگر، رویال ژلی نیز به مرطوب سازی مو و تقویت پوست سر کمک می نماید و خشکی و شوره سر را از بین می برد. رویال ژلی حاوی آنتی اکسیدان هایی است که اثر رادیکال های آزاد در مو را خنثی کرده و به ترمیم موهای آسیب دیده کمک می کند.


ویژگی های منحصر به فرد شامپو ولوم سونیا

 

شامپو ولوم سونیا فوراور

 • بسیار مناسب برای موهای رنگ شده و آسیب دیده
 • تقویت ریشه مو و کمک به ضخیم شدن تار های مو
 • حجم دهنده، درخشان کننده و تمیزکننده عالی موها با رایحه ای به یاد ماندنی
 • تعادل PH کف سر و جلوگیری از پوسته پوسته شدن کف سر
 • حاوی روغن گل آفتابگردان، ژل خالص آلوئه ورا و ژل رویال
 • بدون پارابن، گلوتن و مواد مضر شیمیایی
 • حاوی پروتئین غنی شده گندم
 • گلیسیریدهای پی ای جی ۱۰ گل آفتابگردان که از روغن گل آفتابگردان مشتق شده است، موها را درخشان کرده و کفی عالی برای شستشوی موها تولید می کند.
 • پروتئین هیدرولیز شده گندم، رطوبت را جذب و حفظ کرده، ساقه ی مو را تقویت می کند، جلا و فرم دهی مو را افزایش می دهد و موهای ضعیف را ترمیم می کند.  محتوی: ۳۵۵ میلی لیتر

  روش استفاده: شامپو را بر روی موهای خیس تان ماساژ دهید تا کف کند و سپس موهای خود را با آن کف شستشو دهید. در صورت نیاز، دوباره از شامپو استفاده کنید. سپس نرم کننده حجم دهنده سونیا را مصرف نمایید. برای رسیدن به بهترین نتیجه، می توانید از شامپو هیدرات و نرم کننده سونیا نیز استفاده کنید. از تماس شامپو با چشم تان پرهیز کنید. در صورتی که شامپو وارد چشم تان شد، چشم خود را با آب شستشو دهید.

 

مشاهده پی دی اف شامپو ولوم سونیا

جهت مشاهده مشخصات دقیق شامپو ولوم سونیا اینجا را لمس کنید. 

مشخصات

عنوان انگلیسی محصول : Sonya Vol Sham
مهمان

حجم دهنده عالی ولی دیگه تولید نمیشه بجاش دو شامپو با خواص جدید جایگزین شدند.

0
0
پاسخ مدیر :

سلام. بله همینطوره