ضدعفونی کننده دست فوراور (حاوی آلوئه ورا و عسل) Forever Hand Sanitizer
ناموجود
5.0 / 1

ضدعفونی کننده دست فوراور (حاوی آلوئه ورا و عسل) | Forever Hand Sanitizer

قیمت: ۳۸۴,۴۰۰ تومان
قیمت با تخفیف: ۲۶۹,۱۰۰ تومان

٨٠٪ از تمام عفونت توسط دست منتقل می شود. یک راه آسان برای تمیز نگه داشتن دست، استفاده از ژل ضد عفونی کننده فوراور است که ۹۹.۹۹٪ میکروب ها را از بین می برد. با توجه به سایز کوچک آن، به راحتی قابل حمل بوده و همچنین با از بین بردن میکروبها، دست ها را نیز مرطوب نگه می دارد.


مقدار امتیاز CC کسب شده توسط این کالا

وضعیت کالا: اتمام موجودی (محصولات جایگزین یا کالاهای مرتبط در پایان صفحه توضیحات محصول می‌باشد)
کد کالا: 318

کد محصول = ۳۱۸


ضد عفونی کننده دست فوراور | Forever Hand Sanitizer

ضد عفونی کننده دست فوراور

اگر دغدغه سلامتی و بهداشت خود و خانواده تان را دارید، حتماً می دانید که برخی از بزرگ ترین دشمنان بهداشت شما، دشمن هایی نامرئی هستند که هرگز قادر به دیدن آن ها نیستید. هنگام بیرون رفتن از خانه، محل کار، مکان های عمومی و ... امکان تماس شما با محیط آلوئه به ویروس یا میکروب وجود دارد.

علاوه بر این، ما دیگر باید خود را برای زندگی در کنار ویروس کرونا آماده کنیم. بنابراین طبق گفته سازمان بهداشت جهانی، علاوه بر شستن دست با آب و صابون در خانه، در محیط هایی که به آب دسترسی ندارید، استفاده از ضدعفونی کننده های دست توصیه شده است.


کشتن 99.99 درصد میکروب ها و ویروس ها با یک پیس

ضدعفونی کننده فوراور، ضد میکروب و ویروس


ضد عفونی کننده دست فوراِور به صورتی تهیه و تولید شده است که قادر است 99.99 % میکروب ها و ویروس ها را نابود کند. آلوئه ورای غنی شده و نرم کننده، در ترکیب با عسل می تواند دستان شما را نرم، مرطوب و پاکیزه کند و نیازی به گفتن نیست که بوی خوش لیمو و لاوندر، آن را برای همه مطلوب و دلنشین ساخته است. به علاوه، سایز بسته بندی این محصول (۵۷ میلی لیتر) نیز به گونه ای طراحی شده که می توان آن را همیشه و هر جایی با خود به همراه داشت.


ویژگی های ضدعفونی کننده دست فوراور

ضدعفونی کننده دست فوراورلیوینگ کشتن 99 درصد باکتری ها

  • ٪۹۹/۹۹ میکروب ها و ویروس ها را از بین می برد.
  • دارای رایحه بسیار عالی لیمو و استخودوس
  • بسته بندی قابل حمل و جیبی
  • حاوی ۶۲٪ اتیل الکل
  • حاوی آلوئه ورا خالص و عسل جهت نرم کنندگی و جلوگیری از خشک پوست

روش استفاده: دستان خود را به آرامی با این محصول خیس کنید. سپس دستان خود را سریع به هم بمالید تا خشک شود. کودکان کمتر از ۶ ساله باید این محصول را تحت نظر بزرگ تر ها استفاده کنند.

محتوی: ۵۹ میلی لتر

هشدار: این محصول فقط جهت استعمال خارجی است. قابل اشتعال است. از آتش دور نگه دارید. هنگام استفاده از این محصول، آن را به چشم خود نزدیک نکنید. از تماس محصول با زخم ها و بریدگی های پوست اجتناب کنید. اگر این محصول با زخم یا قسمت های بریده پوست تان برخورد کرد، آن قسمت پوست را با آب بشویید. در صورت حساسیت یا بروز سوزش یا التهابات پوستی، مصرف آن را متوقف کرده و با پزشک خود مشورت کنید. دور از دسترس اطفال نگهداری کنید. اگر محصول خورده شد و وارد معده گردید، بلافاصله به مرکز پزشکی یا مرکز کنترل مسمومیت مراجعه کنید.


جهت مشاهده مشخصات دقیق و توضیحات کاتالوگ این محصول، لینک زیر را لمس کنید.

گواهی گلوتن فری

 

مشخصات

عنوان انگلیسی محصول : Hand Sanitizer
مهمان

برای کودکانی ک شیمی درمانی انجام میدهندمیتوان استفاده کرد؟ممنون ازپاسخگوئیتون

2
0
پاسخ مدیر :

سلام. بله منعی نداره. همچنین میتوانید از صابون مایع مخصوص دست فوراور استفاده کنید.