فوراور آلوئه ام پی دی (شوینده چند منظوره) Forever Aloe MPD 2X Ultra
ناموجود
5.0 / 1

شوینده چند منظوره فوراور آلوئه ام پی دی | Forever Aloe MPD 2X Ultra

قیمت: ۲,۲۴۴,۵۰۰ تومان
قیمت با تخفیف: ۱,۵۷۱,۱۰۰ تومان

این محصول، شوینده و پاک کننده چند منظوره است. قدرت تمیز کنندگی آن برای از بین برنده جرم و رفع آلودگی بوده و قابل استفاده بر روی سطوح حمام می باشد و دست ها و لباس ها را نرم و لطیف می کند. با تنها چند قطره، قدرت پاکیزگی این محصول را مشاهده کنید. این پاک کننده از لحاظ زیست محیطی دوستار طبیعت میباشد و کاملا ارگانیک است.


مقدار امتیاز CC کسب شده توسط این کالا

کد کالا: 307

کد محصول = ۳۰۷شوینده و پاک کننده همه کاره فوراور Forever Aloe MPD Ultra 2x

فوراور آلوئه ام پی دی التراما هر هفته از شوینده های مختلفی برای شستشوی ظروف، مبلمان، فرش و ... مختلف استفاده می کنیم. آیا بهتر نیست یک محصول شوینده چند منظوره بخریم و از آن، هم برای شستن لباس ها، هم ظرف ها و هم حتی شستن حمام استفاده کنیم؟ کمپانی فوراِور لیویونگ برای اولین بار چنین محصولی را به بازار معرفی کرده است. این محصول، شوینده ای مایع است که بسیار قوی و البته مقرون به صرفه است.

«فوراِور آلوئه ام پی دی اولترا ۲ ایکس» یک شوینده مایع غلیظ و چند منظوره است که شرکت فوراور آن را تولید کرده است و هم اکنون در فروشگاه فوراور ایران قابل خرید است. ما این محصول را بهتر از همیشه ارایه کرده ایم. فرمولِ اولترا ۲ ایکس، حتی آن قدر غلظت دارد که پاکیزگی وسایل تان را بسیار بیشتر از همیشه می نماید.


ویژگی های شوینده چند منظوره فوراور

شوینده آلوئه ورا و چند منظوره فوراور 

 • این محصول شوینده همه کاره که برای شستشوی لباس (تمام انواع لباس ها) ایده آل است.
 • برای شستن سطوح، سرامیک، کاشی، فرش و ظرف ها میتوانید روی شوینده فوراور حساب ویژه باز کنید.
 • این مایع شوینده، برای از بین بردن جرم ها و پاک کردن چربی ها و لکه ها بسیار خوب عمل می کند، بی آن که خراش یا لکه ای از خود بر روی سطوح به جای بگذارد.
 • شوینده فوراور را به جرات میتوان جایگزین محصولات مختلف و متعددی که در بازار وجود دارند، کرد و از این جهت بسیار مقرون به صرفه است.
 • شوینده چند منظوره فوراور بدون فسفر و سازگار با محیط زیست است.
 • این محصول، برخلاف سایر شوینده ها، مایعی آنیونیک و غیر یونی برای سطوح میباشد و کاملا قابل تجزیه در طبیعت است و از این رو، آلودگی جدیدی بر آب و محیط زیست تحمیل نمی کند.
 • این محصول حاوی آلوئه ورا خالص نیز میباشد و از این جهت ترکیبی بدون سوزش برای دست ها و باعث ایجاد نرمی و لطافت روی لباس ها و پوست شما میشود.

دانستن این نکته الزامی است که کلیه محصولات شوینده ظروف و پاک کننده های چند منظوره بازار به دلیل ترکیبات شیمیایی برای سلامتی مضر هستند و تحقیقات اخیر نشان داده که درصد زیادی از سرطان ها بواسطه استفاده از شوینده های شیمیایی است که کاملا از سطح ظروف و وسایل پاک نمی شوند و در ترکیب با مواد غذایی وارد بدن ما می شوند.

و مورد دیگر گاز گرفتگی با پاک کنندها بوده که خیلی از ماها تجربه گرفتن گاز در محیط بسته با این محصولات را داشته ایم:
اما MPD شوینده ای متفاوت با فرمول خاص کمپانی فوراور، طبیعی و تجزیه پذیر و سازگار با طبیعت است.


آلوئه ام پی دی الترا در یک نگاه

 

مایع غلظ شوینده فوراور

 • شوینده ای غلیظ و چند منظوره
 • قابیلت استفاده برای ظروف، مبلمان، لباس ها و ...
 • بدون فسفر و مواد مضر برای پوست دست
 • سازگار با محیط زیست و دارای موادی تجزیه پذیر
 • حاوی آلوئه ورا و دارای فرمولی نرم و سازگار با دست و لباس ها

محتوی: ۹۴۶ میلی لیتر شوینده مایع

روش استفاده: البسه و منسوجات (شستشوی عادی): هر بار ۱۵ میلی لیتر از این محصول را استفاده کنید. برای از بین بردن لکه ها، مقدار کمی از شوینده را مستقیما روی نقاط لکه دار بریزید، و آن نقاط را قبل از شستشو، با آب بخیسانید. موقع شستن نیز دوباره مقداری از شوینده را روی همان نقاط ریخته و اندکی بمالید. درزهای منسوجات را به طور خاص موقع شستشو چک کنید تا خوب شسته شود و ماندن شوینده در این شکاف ها و درزها، باعث از بین رفتن رنگ آنها نشود.

چند منظوره: مقدار ۳۰ میلی گرم از شوینده را با ۳٫۷۸ لیتر آب، رقیق کنید و سپس با این محلولِ رقیق شده، وسایل، سطوح، وان حمام، کاشی، فرش و درون و بیرون خودرو را شتسشو دهید.

لوازم خانگی: برای شستن و پاک کردن ظروف، مبلمان و فرش منزل، چند قطره از شوینده را روی یک اسفنج ریخته و با آن اسفنج، وسایل مورد نظرتان را پاک کنید.

توجه: این محصول برای استفاده در ماشین ظرف شویی توصیه نمی شود.

همچنین شما عزیزان میتوانید برای مشاهده ویژگی ها و جدول مشخصات آلوئه MPD به لینک انتهای صفحه مراجعه کنید.


Every week we use multiple detergents for cleaning. Wouldn’t it be nice to buy just one multi-purpose product for the laundry, dishes, floor, and even the bathroom? Forever Living Products has introduced such a product – a liquid detergent that is highly effective and very economical to use.

Forever Aloe MPD® is a multi-purpose, liquid concentrated detergent created by FLP - and we’ve just made it better than ever! Our 2X Ultra formula is even more concentrated to take your cleaning that much further. A versatile cleaning product that is ideal for laundry (all types of clothes), it is also a household cleaner for floors, bathrooms, tile and carpet cleaning, and for hand-washing dishes. This safe, concentrated, liquid detergent is great for lifting grime, cutting through grease and removing stains without scratching or marking any surfaces. It is versatile enough to do the job of many similar products on the market, with a major cost savings for the user.

Forever Aloe MPD® 2X Ultra is phosphorus-free, making it environmentally friendly. Unlike many detergents, its anionic and non-ionic surfactants are biodegradable, thus reducing environmental and water pollution. Our non-abrasive formula contains mild aloe vera to soften and condition your hands and clothes. This revolutionary, multi-purpose cleaner is available only through Forever Living Products

 • Multi-purpose, 2X concentrated cleaner 
 • Phosphorus-free
 • Environmentally-friendly, biodegradable ingredients
 • Mild, gentle formula is kind to hands and clothes
  Note: Not for use in automatic dishwashers

 

Laundry (for normal washer loads): Use 1/2 ounce (15 ml). For stain removal, place a small amount directly on the spot, add water and soak before washing. When pre-treating, rub a small amount directly onto the stain before washing. Always test an inside seam for colorfastness.

Multipurpose: Dilute using 1 ounce (30 ml) per 1 gallon (3.78L) of water to clean: Appliances, floors, bathrooms, tile, carpet and cars inside and out.

Household: Gentle on the hands, just a couple drops on a sponge or dishcloth gets dishes squeaky clean, removes carpet stains and more. (Not recommended for use in automatic dis- washers)

تاییدیه گلوتن فری mpd تاییدیه وگان فوراور

 

برای مشاهده کاتالوگ این محصول اینجا را لمس کنید. 

مشخصات

عنوان انگلیسی محصول : Aloe MPD
مهمان

سلام وقتتون بخیر.
آیا فوراور برای ضد عفونی کردن میوه و سبزیجات محصولی داره؟

1
1
پاسخ مدیر :

سلام وقت بخیر
محصول تخصصی جهت ضد عفونی کردن میوه در فوراور وجود نداره و تنها مایع شوینده چند منظوره MPD که کاملا گیاهی و ارگانیک هست وجود داره.