قرص forever Absorbent D
ناموجود

Forever Absorbent D | فوراور ابسوربت دی

قیمت: ۱,۱۲۰,۲۰۰ تومان
قیمت با تخفیف: ۷۸۴,۲۰۰ تومان

ویتامین D دقیقا همان ویتامینی است که از سلامت استخوان ها تا سیستم ایمنی بدن به وجود این ویتامین وابسته است، بنابراین خوردن مکمل های ویتامین دی که بتوانند ویتامین D کافی را برای بدن تامین کنند از واجبات است. به همین سبب ما در اینجا به سراغ معرفی یکی از بهترین مکمل ها به نام فوراور ابسوربنت دی می رویم.


مقدار امتیاز CC کسب شده توسط این کالا

کد کالا: 672

کد محصول = ۶۷۲


دسترسی به ویتامین دی با قرص Absorbent D

دسترسی به ویتامین دی با قرص Absorbent D

در میان مهمترین ویتامین های مورد نیاز بدن ویتامینD  همواره جایگاه ویژه ای دارد تا دست در دست فسفات و کلسیم بتواند میزان جذب منیزیم را در روده افزایش دهد تا از این طریقی سلامتی را به استخوان های ما بازگرداند اما فکر نکنید که تنها نقش ویتامین دی در بدن این است که به جذب منیزیم کمک کند باید بگوییم که این مورد تنها یکی از هزاران فایده‌ای است که ویتامین دی برای بدن ما دارد پس این فکر را از سر خود بیرون کنید که روزی بخواهید این ویتامین را از رژیم غذایی خود حذف کنید.

حال اگر برای شما هم سوال پیش آمده است که از چه طریقی می توانیم ویتامین دی کافی را به بدن خود برسانیم و چطور باید آن را مصرف کنیم؟ در ادامه با ما همراه باشید تا علاوه بر ذکر کامل این نکات قرص Absorbent D  از کمپانی فوراور را به شما معرفی کنیم.


برای تامین ویتامین D چه بخوریم؟

مکمل ویتامین D

همانطور که اکثر ما می دانیم قرار گیری در معرض نورخورشید می تواند ویتامین دی بدن ما را به صورت رایگان تامین کند اما این تامین رایگان ویتامین دی می تواند عواقب زیادی برای سلامت پوست و مراقبت از پوست ما داشته باشد؛ چرا که برای تامین ویتامینD کافی بدن باید مدت زیادی در معرض نور خورشید بمانید که در چنین شرایطی ممکن است آسیب هایی به پوست ما برسد پس به جای امتحان این روش بهتر است به سراغ تامین ویتامین D از طریق خوراکی های متنوع و مکمل ها برویم.

قرص forever Absorbent D

تنها با کمی تحقیق درمی یابیم که مکمل های ویتامین D انواع مختلفی دارند و برند های بسیار زیادی دست به تولید این مکمل ها زده اند  اما مکملAbsorbent D  از برند فوراور چه ویژگی متمایز کننده ای نسبت به سایر برند ها دارد که قادر است به عنوان یکی از بهترین مکمل ها، ویتامین دی بدن را تامین کند؟ به همین سبب لازم است در اینجا به چند ویژگی مهم این مکمل اشاره کنیم:

  • خوش طعم و جویدنی با طعم گلابی خاردار(میوه ای از کاکتوس) است.
  • این ویتامین با ویتامین E ترکیب شده تا علاوه بر تامین ویتامینD ویتامین E بدن را نیز تامین کند.
  • بدون شیرین کننده و رنگ مصنوعی می باشد.
  • بدون گلوتن و لبنیات است به همین دلیل برای گیاه خواران بسیار مناسب است.

پس می بینیم که این قرص به تنهایی می تواند یک مکمل ویتامین D ویژه برای شما باشد. همچنین این مکمل همانند مکمل نیچرمین فوراور کمک فراوانی به سلامت استخوان ها می کند.

زرده تخم مرغ

اگر بخواهیم یکی از خوراکی های مفید برای تامین ویتامین D را نام ببریم قطعا زرده تخم مرغ جایگاه ویژه ای دارد؛ چرا که بیشتر موادمعدنی، پروتئین و ویتامین ها در زرده تخم مرغ یافت می شود. البته که میزان وجود ویتامین دی در زرده تخم مرغ به خوراک مرغ نیز بستگی دارد و میبینیم که حتی وجود ویتامین D در همه تخم مرغ ها یکسان نیست.

ماهی

ماهی دقیقا همان خوراکی ای است که سرشار از ویتامین برای بدن می باشد پس با شنیدن نام ماهی میرسیم به یک منبع غنی از ویتامین دی که در این میان ماهی سالمون، ماهی قزل آلا، تن ماهی سرشار از این ویتامین هستند و حتما باید در وعده غذایی ما گنجانده شوند. پس در بین موادغذایی ماهی ها بیشترین میزان ویتامین دی را دارا می باشند اما همانند زرده تخم مرغ میزان ویتامین دی ماهی ها نیز با یکدیگر متفاوت است به این صورت که ماهی های پرورشی ویتامین دی کمتری به نسبت ماهی های دریای آزاد دارند.


خواص دیگر قرص forever Absorbent D

خواص دیگر قرص forever Absorbent D

همانطور که کمی پیش از این اشاره کردیم قرص Absorbent D   ترکیبی عالی از دو ویتامین ضروری برای بدن است این قرص جویدنی و شیرین با طعم گلابی خاردار که رنگ صورتی آن کاملا طبیعی است، می تواند یک مکمل غذایی ایده آل برای سلامت بدن باشد درنتیجه با مصرف روزانه دو عدد قرص Absorbent D فوراور می توانید به راحتی کمبود ویتامین D بدن خود را تامین کنید پس با خیالی آسوده این مکمل ضروری را از سایت فوراور ایران سفارش دهید و از خواص بی نظیر آن بهره مند شوید.

 

مشخصات

کدمحصول: 672
عنوان فارسی محصول : فوراور ابسوربت دی
عنوان انگلیسی محصول : Forever Absorbent D
ویژگیهای کلیدی: ترکیب شده با ویتامین E، فاقد رنگ و شیرین کننده مصنوعی، مکمل جویدنی
روش استفاده: 2 عدد در روز