مشاهده کل مجله

سرطان خوشبو

سرطان خوشبو

‼️ سرطان خوشبو ‼️

یکی از محصولات آرایشی که امروزه به میزان زیادی توسط افراد مورد استفاده قرار می گیرد عطر است. عطر یک محصول آرایشی پر مصرف می باشد که برای افراد نیز کیفیت و بوی آن اهمیت بسیاری دارد. اما کیفیت یک عطر به عوامل مختلفی بستگی دارد به طور مثال ماندگاری یک عطر نشان دهنده ی کیفیت بالای آن است. اما یک مسئله ی بسیار مهمی که در رابطه با عطر می بایست مورد توجه همگان باشد سالم بودن عطر است. عطر نا سالم سلامتی فرد را به خطر می اندازد. چرا که در عطر که یک ماده ی خوشبو کننده است از مواد شیمیایی زیادی جهت خوشبو بودن آن استفاده می شود. همین مواد شیمیایی نیز بیماری های مختلفی اعم از آسم را به وجود می آورد. عطر یک محصول مصرفی است که معمولا هر روز استفاده می شود و اگر ناسالم باشد می تواند به تدریج سلامتی شخص را مختل نماید، پس اگر به فکر سلامتی خود و خانواده تان هستید عطرهایی که سرشار از مواد شیمیایی مضر هستند را رها کرده و از محصولات ارگانیک و طبیعی استفاده نماییدو به یاد داشته باشید ماندگاری بالای عطر و نیز عطرهای مترویی و خیابانی که تماما تقلبی و بی کیفیت هستند به قیمت از دست دادن سلامتی شما تمام خواهند شد پس بیایید کیفیت را فدای کمیت نکرده و یک عطر مناسب بدون مواد شیمیایی خریداری کنیم.

 

خوشبو کننده و عطر های فوراور 

 

طبق تحقیقاتی که در سال ۲۰۰۹ توسط harper’s bazaar صورت گرفت مشخص شد که نسخه های بسیار زیاد و خطرناکی از عطرهای طراحی شده در بازار، حاوی ادرار، ضدیخ و باکتری های خطرناک و نیز ماده ی سرطان زای پارابن می باشند.

پارابن یکی از مشتقات نفتی است که استفاده از آن در عطر سبب افزایش عالی ماندگاری عطر خواهد شد و تقریبا در تمام عطرهای خیابانی و عطرهای دارای ماندگاری بسیار بالا وجود دارد. اما به یاد داشته باشید که این ماده صد در صد سرطان زا می باشد و یکی از دلایل گسترش بیش از حد سرطان در کشورهای جهان سوم استفاده از مواد شیمیایی مضر در لوازم آرایشی و بهداشتی تنها برای سود بیشتر فروشندگان است...پس سلامتی خود را ارزان نفروشید.

عطر و خوشبو کننده های فور اور بدون هیچ گونه مواد شیمیایی و باکتری های خطرناک بوده و محصولی کامل طبیعی و بی ضرر است. عطر های فوراور سلامتی شما را به خطر ننداخته و آن را مورد تهدی قرار نمی دهد. از عطر و اسپری های خالص با عصاره میوه ها و گیاهان طبیعی فوراور لذت ببرید.

جهت ملاحظه توضیحات کامل، محتویات، قیمت و خرید عطرهای خوشبو و کاملا ارگانیک کمپانی فوراور امریکا، روی لینک های زیر کلیک یا لمس نمایید:

عطر خوشبو کننده زنانه فوراور 25th Edition Perfume Spray for Women

ادکلن خوشبو کننده مردانه فوراور 25th Edition Cologne Spray for Men

نظر خود را بنویسید

دیدگاه