یبوست و رفع آن با محصولات فوراور

یبوست | Forever Constipation

یبوست یکی از بیماری های شایعی است که افراد زیادی به آن دچار می شوند.برای درمان یبوست روش های مختلفی وجود دارد که ما در این مقاله بهترین آن را به شما معرفی می کنیم.

کد کالا: 1038

کد محصول = ۱۰۳۸


بیماری یبوست

یبوست چیست

یبوست یکی از بیماری های دردناک مربوط به روده است که بعضی از افراد به آن دچار می شوند. این درد می تواند در طی چند روز برطرف شده و از طرفی ممکن است یک فرد دائما دچار این مشکل شده و به صورت یک بیماری در فرد بروز نماید. این بیماری در بین مردم آمریکا وجود داشته و حدود 2 درصد از مردم در آمریکا دچار بیماری یبوست هستند. متاسفانه آمار دقیقی از مبتلایان به این بیماری در ایران موجود نیست.

یبوست چیست؟

یبوست در زمانی اتفاق می افتد که تعداد دفعات مدفوع کاهش یافته و فرد به طور مرتب مدفوع نکند. البته هر فرد به تعداد دفعات متفاوتی در طی روز و هفته عمل دفع را انجام می دهد. اما به طور میانگین باید با فاصله زمانی مرتب این اتفاق رخ داده و در غیر این صورت فرد به بیماری یبوست دچار شده است. ممکن است یک فرد در طول عمر خود دائما دچار یبوست شود که این امر به دلیل وجود بیماری در روده ی بزرگ اوست.


علائم یبوست چیست؟

علائم یبوست چیست

در صورتی که هر یک از علائم زیر را داشته باشید شما دچار بیماری یبوست هستید. در صورتی که هر یک از علائم زیر را به طور مکرر داشته و با آن مواجه می شوید شما دچار بیماری یبوست بوده و باید حتما برای درمان آن کاری کنید. چرا که اگرچه بیماری جدی نیست اما دردسر ساز است:

 • زور زدن بیش از حد در حین دفع مدفوع
 • سفت بودن بیش از اندازه ی مدفوع به گونه ای که در حالت عادی اینطور نیست.
 • تخلیه ناقص و نصفه و نیمه در هر بار مدفوع
 • کاهش تعداد دفعات تخلیه نسبت به مواقع عادی

راه های درمان و پیشگیری از یبوست چیست؟

برای درمان یبوست باید حتما علاوه بر تغذیه دارای فعالیت بدنی مناسبی بوده و خواب و خوراکتان تنظیم باشد. شاید شنیده باشید که افرادی که دارای تحرک کمی هستند معمولا بیشتر دچار یبوست می شوند. از این رو باید تغذیه ای سالم داشته و علاوه بر آن فعالیت مناسبی در طی روز داشته باشید. راه های درمان یبوست عبارت است از:

 • داشتن رژیم غذایی متداول و مفید یکی از مهم ترین اصول است. در رژیم غذایی خود استفاده از سبزیجات و فیبر را فراموش نکرده و بیشتر میوه هایی که به عمل دفع کمک می کنند را مصرف نمایید. همچنین خوردن نان سبوس دار و غلات را فراموش نکنید.
 • استفاده از آب را فراموش نکنید. خوردن میزان کافی آب در روز می تواند تا حد زیادی از یبوست جلوگیری کرده و موجب سهولت در عمل دفع و حفظ سلامت روده شود.
 • از خوردن زیاد مواد کافئین دار خودداری نموده و  و سعی کنید در استفاده از آن ها تعادل را رعایت نمایید.
 • داشتن فعالیت ورزشی مناسب را فراموش نکرده و سعی کنید پیاده روی زیادی داشته باشید. این امر علاوه بر حفظ سلامتی شما می تواند در بهبود عملکرد روده و هضم غذا کمک کند. این کار را به ویژه پس از خوردن غذا انجام داده و برنامه ی پیاده روی منظمی داشته باشید. البته از ورزش های سنگین بلافاصله پس از غذا خودداری کنید.

با محصولات فوراور به جنگ یبوست بروید!

درمان و بهبود یبوست

 1. نوشیدنی ژل خالص آلوئه ورا فوراور

ژل خالص آلوئه ورا باربادنسیس میلر راه حل طبیعی بسیاری از مشکلات درونی بدن بخصوص یبوست است که با مصرف متعادل آن میتوانید به بهبود بیماری یبوست هم کمک کنید.

 1. پودر پروتئین و وانیل فوراور

این پودر علاوه بر اینکه یک مکمل پروتئینی است  به پیشگیری از یبوست و درمان یبوست کمک کرده و موجب تعادل وزن می شود. مواد معدنی و ویتامین موجود در این محصول در بهبود عملکرد روده ی بزرگ نقش بسیاری دارند. ساختار این محصول منجر به دفع سریع خواهد شد.

 1. مکمل سبزیجات فوراور

سبزیجات سرشار از فیبر بوده و استفاده از قرص سبزیجات فوراور به صورت کاملا گیاهی روی عملکرد دستگاه گوارش شما تاثیر مفیدی گذاشته و منجر به درمان یبوست خواهد شد. علاوه بر این در درمان بیماری های خونی مانند کاهش کلسترول خون نقش مهمی دارد.

 1. فوراور اکتیو پروبیوتیک

اکتیو پروبیوتیک فوراور شامل ترکیبی از 6 پروبیوتیک بوده ک در هر دوز 8 میلیارد CFU فراهم می کند. استفاده از این مکمل غذایی جهت تقویت سیستم گوارش و بهبود مشکلات گوارشی بسیار توصیه میگردد.

 1. فوراور سوپر گرینز

مکمل مغذی سوپر گرینز فوراور، حاوی ماده موثر بیش از 20 نوع میوه و سبزیجات به همراه انواع ویتامین هاست. این مکمل به خصوص برای افراد گیاه خوار بسیار توصیه میگردد و با مصرف آن، تمامی ویتامین ها و مواد مغذی را در طول روز به بدن میرسانید.

      6. فوراور فیبر

با اضافه کردن بسته های مکمل فیبر به رژیم غذایی خود، چهار نوع فیبر از جمله (FOS) در بدن شما تامین می شود که پروبیوتیک نامیده می شود. هدف از تولید این محصول، تامین نیاز کلی بدن به ٥٠ گرم فیبر روزانه بدون نیاز به مواد دیگر است. این ترکیب شامل ٤ نوع فیبر است. این محصول را می توان به راحتی با ژل آلوئه ورا ترکیب نمود و یا بر روی غذا پاشید. حتی می توان آن را با آب ترکیب کرده و همه جا به همراه داشته باشید. اگر فیبر به همراه غذا مصرف شود، احساس سیر بودن به شما القا کرده و باعث کنترل اشتها، تناسب اندام، سلامت گوارش و رفع یبوست خواهد شد.