فیرمینگ دی لوشن (کرم روز سفت کننده و ضد چروک) Firming Day Lotion
ناموجود
5.0 / 1

فیرمینگ دی لوشن (کرم روز سفت کننده و ضد چروک) | Firming Day Lotion

قیمت: ۲,۰۵۲,۰۰۰ تومان
قیمت با تخفیف: ۱,۴۳۶,۴۰۰ تومان

لوسیون تقویت کننده روزانه، شاهکاری در مراقبت های پوستی است که فرمولی ویژ جهت استفاده در مجموعه رژیم زیبایی الوئه فلور دو ژوانس دارد. این لوسیون برای استفاده روزانه و مبارزه با عناصر مضر پوست، بسیار ایده آل است زیرا دانش پوست شناسی را با هنر زیباشناسی در هم آمیخته تا محصولی بسیار موثر برای کاهش نشانه های سالخوردگی در پوست ارایه نماید و برای این کار، پوست را تقویت می کند، بافت های پوست را بازسازی کرده و منافذ پوستی را پر می کند تا پوست صورت شما را برای آرایش آماده سازد.


مقدار امتیاز CC کسب شده توسط این کالا

وضعیت کالا: اتمام موجودی (محصولات جایگزین یا کالاهای مرتبط در پایان صفحه توضیحات محصول می‌باشد)
کد کالا: 340

کد محصول = ۳۴۰


کرم روز آلوئه ورا | Firming day Lotion

لوسیون روزانه فوراور

لوسیون تقویت کننده روزانه، شاهکاری در مراقبت های پوستی است که فرمولی ویژه جهت استفاده در مجموعه رژیم زیبایی الوئه فلور دو ژوانس دارد. این لوسیون برای استفاده روزانه و مبارزه با عناصر مضر پوست، بسیار ایده آل است؛ زیرا دانش مراقبت از پوست را با هنر زیبا شناختی در هم آمیخته تا محصولی بسیار موثر برای کاهش نشانه های سالخوردگی در پوست ارایه نماید و برای این کار، پوست را تقویت می کند. این کرم بافت های پوست را بازسازی کرده و منافذ باز پوستی را کاهش میدهد تا پوست صورت شما را برای زیر سازی آرایش آماده سازد.
این لوسیون برای رسیدن به نتایج اشاره شده، حاوی ترکیبی از آلوئه ورا با سایر مرطوب کننده ها، نرم کننده ها و کلاژن است که همگی برای داشتن پوستی سالم و ظاهری جوان و شاداب لازم هستند. به علاوه این لوسیون حاوی ویتامین های ث و ای نیز میباشد.


 ویژگی ها و مزایای کرم روز آلوئه ورا فوراور

فیرمینگ دی لوشن و مزایای آن | فوراور ایران

  • این کرم به عنوان لوسیون مراقبتی بسیار انتخاب ایده آلی است.
  • تغذیه کننده، رطوبت رسان و ترمیم کننده سطح پوست
  • کاهش دهنده منافذ باز پوست
  • پایه ای عالی برای مواد آرایشی
  • حاوی آلوئه ورا خالص، کلاژن، ویتامین ث و ویتامین ای

موارد مصرف کرم روز آلوئه ورا

کرم روز سفت کننده و ضد چروک فوراور

جوان کننده و لیفتینگ، آبرسان قوی، کاهش دهنده خطوط و چروک های صورت، بهبود گردش خون مویرگی و متابولیسم طبیعی پوست، مراقبت از پوست در طول شبانه روز با اثرات جوان کنندگی و ضد افتادگی پوست صورت و گردن، سفت کننده و مرطوب کننده، تغذیه کننده پوست، کاهش دهنده منافذ باز پوست و بسیار مناسب برای زیرسازی آرایش.


محتوی: ۵۹ میلی لیتر

روش مصرف: این لوسیون را به آرامی بر روی پوست صورت و گردن ماساژ دهید. این لوسیون می تواند پایه بسیار خوب و مناسبی برای استفاده از مواد آرایشی باشد.


مشخصات

عنوان انگلیسی محصول : Day Lotion
مهمان

سلام. این محصول موجود نیست؟

0
0
پاسخ مدیر :

سلام
این کرم روز پکیج شکوفه جوانی هست که دیگه تولید نمیشه و موجود نیست و با محصولات پکیج روزانه سونیا و پکیج اینفینیت جایگزین شده است.