محصولات فوراور برای بهبود نقرس

نقرس | Forever Gout

نقرس نوعی آرتروز است که معمولا با التهاب دست و پا پدیدار میشود. آرتروز نقرس در اثر رسوب کریستال های سوزن مانند اسید اوریک در مفاصل ایجاد میشود.

کد کالا: 1054
2.0 / 1

کد محصول = ۱۰۴۵


نقرس چیست؟

نقرس چیست و چگونه درمان میشود

نقرس نوعی آرتروز است که معمولا با التهاب دست و پا پدیدار میشود. آرتروز نقرس در اثر رسوب کریستال های سوزن مانند اسید اوریک در مفاصل ایجاد میشود. به همین سبب خوردن مکمل های مناسب برای سلامت مفاصل در این بیماری کنترل این بیماری نقش موثری دارد.

علت ایجاد بیماری نقرس چیست؟

نقرس در اثر وجود اسید اوریک بیش از حد در جریان خون و تجمع کریستال های اوره در بافت های بدن ایجاد می شود. رسوبات کریستالی اسید اوریک در مفصل باعث التهاب مفصل می شوند که منجر به درد، قرمزی، گرما و تورم می شود. از دلایل افزایش سطح اسید اوریک خون (هایپراوریسمی) می توان به ژنتیک، چاقی، داروهای خاص مانند داروهای ادرار آور و کاهش مزمن عملکرد کلیه (بیماری های کلیوی) اشاره کرد.


علائم و نشانه های نقرس چیست؟

علائم و نشانه های بروز نقرس

  • شروع ناگهانی درد مفاصل
  • تورم مفصل
  • گرمای زیاد در محل مفصل
  • قرمزی محل درگیر شده

این علائم و نشانه ها معمولاً روی یک مفصل تأثیر می گذارند. درد به طور معمول شدید است و شدت التهاب در مفصل را منعکس می کند. مفصل آسیب دیده اغلب نسبت به لمس بسیار حساس است تا حدی که برخی از افراد مبتلا به نقرس، از درد ناشی از کشیدن ملافه روی مفصل ملتهب احساس درد می کنند.

نقرس غالباً مفاصل اندام تحتانی را درگیر می کند. محل معمول بروز نقرس، انگشت شست پا است. نقرس همچنین می تواند روی پا، زانو، مچ پا، آرنج، مچ دست و به کل تقریباً هر مفصلی در بدن را درگیر میکند. وقتی نقرس شدیدتر باشد، ممکن است چندین مفصل به طور همزمان تحت تأثیر قرار بگیرند.

نشانه دیگر نقرس ایجاد گره های توفی (Tophi) است. توفی گره سختی از اسید اوریک است که در زیر پوست رسوب می کند. وقتی یک توفی وجود دارد، نشان می دهد که بدن به میزان قابل توجهی از اسید اوریک پر شده است. هنگامی که این گره ها روی بدن مشاهده شوند، نیاز به استفاده از دارو برای درمان بسیار حس میشود. منبع برای مطالعه بیشتر: medicinenet.com


بهبود و درمان خانگی نقرس

بهبود و درمان نقرس

وقتی نقرس خفیف و بدون عارضه باشد، می توان با تغییر رژیم غذایی و تغییر سبک زندگی آن را درمان کرد. با این حال، مطالعات نشان داده است که حتی سخت ترین رژیم غذایی به اندازه کافی اسید اوریک خون را برای کنترل نقرس پایین نمی آورد و بنابراین استفاده از داروها به طور کلی الزامی هستند.

درمان های خانگی برای نقرس شامل نوشیدن مقدار زیادی آب است. در صورت عدم وجود موارد منع مصرف مانند زخم معده و بیماری های کلیوی، می توان از داروهای ضدالتهابی غیر استروئیدی مانند ایبوپروفن و ناپروکسن سدیم بدون نسخه استفاده کرد.

بهبود نقرس با محصولات طبیعی فوراور

استفاده از محصولات فوراور به شرح زیر نیز میتواند به شما در جهت بهبود بیماری نقرس کمک کند:


شما عزیزان میتوانید برای تهیه و مشاهده قیمت هر محصول این پکیج روی اسم هر محصول کلیک کرده و وارد صفحه محصول آن شوید. علاوه بر این، نحوه مصرف هر محصول در تصویر زیر قابل مشاهده است.

نقرس

مهمان

سلام خسته نباشید برای نقرس محصولی  داره که پیشنهاد کنید ممنونم

4
0
پاسخ مدیر :

سلام. در تصویر بالا اشاره شده است. نوشیدنی فوراور فریدام، اکتیو اچ ای، آرکتیک سی، نیچرمین و آلوئه هیت لوشن طبق دستور برای پک نقرص مصرف شود.