درمان نازایی (ناباروری)

نازایی (ناباروری)

اکثر افراد در دوره ای از زندگی خود تمایل زیادی به بچه دار شدن دارند. بیشتر زوجین (تقریباً 85٪) بعد از یک سال تلاش برای بچه دار شدن، به بارداری می رسند و بیشترین احتمال بارداری در ماه های ابتدایی اتفاق می افتد. فقط حدود 7 درصد زوج های دیگر در سال دوم باردار می شوند. (امیدوار باشید و تلاش کنید.)

کد کالا: 1109

کد محصول = ۱۱۰۹


ناباروری (نازایی) چیست؟

ناباروری چیست

اکثر افراد در دوره ای از زندگی خود تمایل زیادی به بچه دار شدن دارند. بیشتر زوجین (تقریباً 85٪) بعد از یک سال تلاش برای بچه دار شدن، به بارداری می رسند و بیشترین احتمال بارداری در ماه های ابتدایی اتفاق می افتد. فقط حدود 7 درصد زوج های دیگر در سال دوم باردار می شوند. (امیدوار باشید و تلاش کنید.) در نتیجه، ناباروری به عنوان ناتوانی در بارداری طی 12 ماه فعالیت مستمر تعریف شده است. اگر در طی 12 ماه تلاش، بارداری رخ نداده است، توصیه می کنیم از یک متخصص غدد داخلی در مورد باروری کمک بگیرید.

علائم ناباروری در بانوان و آقایان

برخی از علائمی که نشان می دهند باید به پزشک مراجعه کنید: (بانوان)

 • پریود های نامنظم

پریود یکی از علائم اصلی تخمک گذاری در بانوان است. این دوره معمولا بین 21 تا 35 روز یکبار اتفاق می افتد و به معنای آماده سازی تخمک برای دریافت اسپرم است. اگر پریود شما نامنظم شده یا بیش از 35 روز تا پریود بعدی طول میکشد، بهترین کار مراجعه به متخصص زنان زایمان است.

 • سن بالای 35 سال

با بالارفتن سن بانوان، تعداد تخمک های آزاد شده به سرعت کاهش میابد. همچنین با افزایش سن، تخمک ها از حالت طبیعی خارج شده و امکان تولد فرزند سالم کاهش میابد.

 • سابقه عفونت لگن یا بیماری های مقاربتی

عفونت های مقاربتی مانند سوزاک، میتوانند موجب زخم شده دهانه و لوله های رحم شوند در حالی که برای باروری به این لوله ها بصورت سالم نیاز داریم. (اسپرم از طریق لوله ها به تخمک میرسد.)

 • فیبروئید رحمی

برای مردان نیز مورد زیر میتواند مشکل ساز شود:

 • ناهنجاری اسپرم در مایع منی
 • کمبود میزان متعادل اسپرم در مایع منی

علل اصلی ناباروری چیست؟

علت اصلی نازایی زنان

 1. افزایش سن مادر

افزایش سن مادر، منجر به کاهش تعداد تخمک گذاری و بهم خوردن نظم آزاد شدن آنها می شود. امروزه شایع ترین علت ناباروری، مشکلات نازایی بانوان است که در سنین بالا اقدام به بچه دار شدن می کنند.

 1. اختلال در تخمک گذاری

با استفاده از کیت تشخیص تخمک گذاری یا تقویم قاعدگی، می توانید زمان مناسب بارداری را تنظیم کنید.

 1. زخم شدن یا انسداد لوله رحم
 2. فیبروئید رحمی
 3. پولیپ آندومتر رحمی
 4. کاهش میزان اسپرم مردان

بهبود ناباروری در بانوان و آقایان با محصولات فوراور


شما عزیزان میتوانید برای تهیه هر محصول این پکیج روی اسم هر محصول کلیک کرده و وارد صفحه محصول آن شوید. علاوه بر این، نحوه مصرف هر محصول در تصویر زیر قابل مشاهده است.

نازایی (ناباروری)

پیشنهاد می‌شود آقا و خانم همزمان از محصولات بالا استفاده کنند تا همزمان با تقویت اسپرم و تخمک، قدرت باروری افزایش پیدا کند.

تنها تفاوت پکیج برای آقا و خانم، مکمل ویتولایز می باشد و مابقی مکمل ها مشترک هستند (خانم ها ویتولایز بانوان و آقایان ویتولایز آقایان).