ناتوانی جنسی آقایان (ضعف جنسی مردان)

ناتوانی جنسی آقایان (ضعف جنسی، زود انزالی) | Sexual Dysfunction

مشکلات جنسی ممکن است ناشی از ضربه مستقیم به ناحیه تناسلی (به دلیل تصادف یا بیماری)، آسیب به سیستم عصبی (مانند آسیب نخاع) یا نتیجه غیر مستقیم بیماری دیگری باشد (سرطان هر عضو ممکن است به طور مستقیم بر توانایی های جنسی تأثیر نگذارد اما می تواند باعث کاهش میل یا توانایی انجام فعالیت جنسی شود).

کد کالا: 1073
5.0 / 3

کد محصول = ۱۰۷۳


ناتوانی جنسی آقایان

ناتوانی جنسی آقایان

مشکلات جنسی ممکن است ناشی از ضربه مستقیم به ناحیه تناسلی (به دلیل تصادف یا بیماری)، آسیب به سیستم عصبی (مانند آسیب نخاع) یا نتیجه غیر مستقیم بیماری دیگری باشد (سرطان هر عضو ممکن است به طور مستقیم بر توانایی های جنسی تأثیر نگذارد اما می تواند باعث کاهش میل یا توانایی انجام فعالیت جنسی شود).

اختلالات جنسی اقایان شامل موارد زیر میشود:

 • میل جنسی
 • اختلال و ناتوانی در نعوظ
 • مشکلات مربوط به زودانزالی
 • ناتوانی در رسیدن به ارگاسم

اختلال عملکرد جنسی ممکن است از عوامل جسمی یا روانی ناشی شود. بسیاری از ناتوانی جنسی آقایان ناشی از ترکیب عوامل جسمی و روانی است. یک مشکل جسمی ممکن است منجر به مشکلات روانشناختی (مانند اضطراب، افسردگی یا استرس) شود که به نوبه خود می تواند مشکل جسمی را تشدید کند.

مردان گاهی اوقات به خود فشار می آورند یا از طرف شریک زندگی تحت فشار قرار می گیرند تا از نظر جنسی عملکرد خوبی داشته باشند و در صورت عدم توانایی دچار پریشانی و اضطراب میشوند. اضطراب عملکرد می تواند دردسرساز باشد و توانایی مرد در لذت بردن از روابط جنسی را بسیار کمتر کند.


عملکرد جنسی طبیعی مردان

اختلال در عملکرد جنسی مردان

 • میل جنسی: کشش به سمت انجام فعالیت جنسی است. ممکن است این کشش توسط افکار، کلمات، مناظر، بو یا لمس ایجاد شود. میل جنسی به مرحله اول چرخه پاسخ جنسی که هیجان است، منجر می شود.
 • هیجان یا تحریک جنسی: در طی هیجان یا تحریک، مغز سیگنال های عصبی را از نخاع به سمت آلت تناسلی مرد می فرستد. شریان های خون رسانی کننده بافت های آلت مردانه با بازتر شدن (شل و سفت شدن مداوم) پاسخ می دهند. عروق گشاد شده جریان خون را به طور چشمگیری در این مناطق افزایش می دهد. این انبساط باعث فشرده سازی رگ هایی می شود که به طور معمول خون را از آلت تناسلی تخلیه می کنند و باعث کند شدن جریان خون و در نتیجه افزایش فشار خون داخل آلت تناسلی می شوند. این افزایش فشار در آلت تناسلی منجر به سفتی و نعوظ می شود.
 • ارگاسم: ارگاسم اوج لذت جنسی است. در زمان ارگاسم، تنش عضلانی در سراسر بدن بیشتر می شود و عضلات لگن منقبض می شوند و به دنبال آن انزال و پاشش اسپرم ایجاد می شود. این انقباضات منی را به مجرای ادرار وارد می کنند. انقباض عضلات اطراف مجرای ادرار، حجم منی را بیشتر از آلت تناسلی مرد می کند. دهانه مثانه نیز منقبض شده و از ورود جریان منی به سمت داخل مثانه جلوگیری می کند.
 • مرحله تفکیک: در مرحله تفکیک، هنگامی که انزال یا ارگاسم اتفاق افتاد، رگ های آلت تناسلی منقبض شده و جریان خون را کاهش می دهد، و این عمل سبب افتادگی (خوابیدن) آلت تناسلی میشود. بعد از ارگاسم، نعوظ مجدد را برای مدتی (حداقل 20 دقیقه در جوانان و در افراد مسن بیشتر) نمیتوان بدست آورد.

علل روانشناسی شده ناتوانی جنسی آقایان

علل روانشناختی ناتوانی جنسی آقایان

 • عصبانیت نسبت به شریک جنسی
 • اضطراب و نگرانی
 • افسردگی
 • ترس از بارداری یا وابستگی عاطفی به شخص دیگر
 • احساس گناه نسبت به شریک جنسی
 • نا آگاهی در مورد رفتار های جنسی
 • تجربیات جنسی آسیب زای قبلی مانند سوءاستفاده جنسی و یا تجاوز

محصولات فوراور مناسب برای بهبود ناتوانی جنسی آقایان


شما عزیزان میتوانید برای تهیه و مشاهده قیمت هر محصول این پکیج روی اسم هر محصول کلیک کرده و وارد صفحه محصول آن شوید. علاوه بر این، نحوه مصرف هر محصول در تصویر زیر قابل مشاهده است.

ناتوانی جنسی آقایان (ضعف جنسی مردان)

مهمان

ببخشید میخواستم بدونم مصرف یک دوره این بسته میتونه مشکل زود انزالی رو حل کنه؟

1
0
پاسخ مدیر :

قطعا مشکلاتی که ماهها و سالها با اون درگیر هستیم با مصرف یک دوره مکمل ناپدید نخواهد شد، بسته به شدت و علت مشکل حداقل سه دوره پیوسته مصرف پکیج کامل مربوطه نیاز هست.

مسعود حلیچی

سلام لطفا پکیج رو موجود کنید ...

0
0
پاسخ مدیر :

پکیج موجود هست
عکس، قیمت و لینک توضیحات تک تک محصولات مربوطه، در پایین صفحه پکیج در قسمت کالاهای مرتبط چیده شده و لطفا لمس و با حوصله و کامل مطالعه بفرمایید.

hasan nimate

سلام خسته نباشید برای شلی آلت و زود انزالی کدومش خوبه و زود درمان میکنه

0
0
پاسخ مدیر :

پکیج کامل شامل مکمل های مولتی ماکا، ویتولایز آقایان، رویال ژلی و همچنین آرجی پلاس به تنهایی و بویژه در کنار هم به تقویت قوای جنسی و باروری و بهبود زود انزالی و افزایش میل، مدت و کیفیت رابطه جنسی کمک خواهند کرد.