فوراور پرو ایکس 2 دارچینی (شکلات پروتئین رژیمی) Forever PRO X2 Cinnamon
ناموجود

فوراور پرو ایکس 2 دارچینی (شکلات پروتئین رژیمی) Forever PRO X2 Cinnamon

قیمت: ۴۳۷,۱۰۰ تومان
قیمت با تخفیف: ۳۰۶,۰۰۰ تومان

پروایکس فوراور، در هر بسته بندی مخلوط اختصاصی و خوشمزه پروایکس که متشکل از ایزوله پروتئین سویا و کنسانتره و ایزوله پروتئین به همراه دو گرم از فیبر رژیمی می باشد را در اختیارتان می گذارد و به شما در ساخت و پرورش ماهیچه و کنترل وزن ایده آلتان کمک می کند.


مقدار امتیاز CC کسب شده توسط این کالا

وضعیت کالا: اتمام موجودی (محصولات جایگزین یا کالاهای مرتبط در پایان صفحه توضیحات محصول می‌باشد)
کد کالا: 466

کد محصول = ٤٦٦


پرو ایکس ۲ دارچینی: شکلات مغزدار و رژیمی

 

فوراور پرو ایکس 2 دارچینی

متخصصان دریافته‌اند که مصرف کافی پروتئین، وقتی که با یک رژیم حساس و ورزش منظم ترکیب شود، نقش مهمی در یک برنامه‌ی کنترل وزن سالم بازی می‌کند.

پرو ایکس فورِاوِر، در هر بسته بندی، مخلوط اختصاصی و خوشمزه‌ی پرو ایکس را که متشکل از ایزوله‌ی پروتئین سویا و کنستانتره و ایزوله‌ی پروتئین، به همراه 2  گرم از فیبر رژیمی می‌باشد، در اختیارتان می‌گذارد تا به شما در ساخت و پرورش ماهیچه و کنترل ایده‌ آل وزن‌تان، کمک کند.

پروتئین به شما کمک می‌کند که احساس (سیری) بکنید، بنابراین می‌توانید اشتهایتان را کنترل کنید و کنترل اشتها باعث می‌شود که در وعده‌ی غذایی بعدی، زیاده روی نکرده  و همچنین به سمت اسنک‌های پرکالری و پر از کربوهیدرات نیز نروید. علاوه بر آن، از آنجا که ماهیچه‌ی لاغر از نظر سوخت و ساز از بافت چاق فعال‌تر است، حفظ  اندام لاغر از طریق مصرف پروتئین در حد کافی می‌تواند به سوخت وساز بدن و در نتیجه کنترل وزن کمک کند.

پروتئین علاوه بر نقشی  که در کنترل اشتها دارد، برای ساخت ماهیچه ضرروی است، به خصوص زمانی که شدت ورزش کردن شما افزایش می‌یابد. بعضی‌ها ممکن است نگران این باشند که ترکیب رژیم با ورزش ممکن است باعث کوچک شدن عضلات شود. از آنجا که پروتئین عنصر سازنده‌ی بافت ماهیچه است، اطمینان از مصرف پروتئین در حد کافی می‌تواند مانع کوچک شدن ماهیچه ناشی از رژیم و ورزش شود.

در عین حالی که می‌توانید یک برنامه‌ی کنترل وزن سالم داشته باشید. پروتئین با کیفیت، به شما درساخت و حفظ بافت ماهیچه‌ای لاغر، کاهش مدت زمان استراحت بعد از ورزش، و ارتقای  تناسب ماهیچه از طریق تمرین کمک خواهد کرد. به علاوه، مصرف  پروتئین، به همراه ورزش مداوم، می‌تواند به حفظ توده‌ی عضلانی وقتی پیر می‌شویم کمک کند.

"سویا"  و "وی" دو پروتئین‌ با کیفیت هستند که درباره‌ی فواید آنها در ساخت و محافظت از بافت ماهیچه تحقیقات مفصلی انجام شده‌ است. پرو ایکس فوراِوِر در یک بسته بندی خوشمزه و مناسب 15 گرم پروتئین با کیفیت بالا را عرضه می‌کند. این محصول طراحی شده تا با فراهم نمودن پروتئین اضافه، به شما در کنترل وزن‌تان کمک کند؛ مخصوصا اوقاتی که مشغله‌ی زیاد شما را به سمت مصرف اسنک‌های خوشمزه و پر کالری می‌کشاند.


فوائد پروتئین سویا

 

شکلات رژیمی و پروتئینی دارچینی فوراور

  • پروتئین سویا حاوی آمینو اسید های فراوانی است.
  • مصرف 25-50 گرم پروتئین سویا به طور روزانه به افزایش تولید هورمون های محرک تیروئید که مربوط به میزان متابولیسم است، کمک می کند. در نتیجه کاهش و کنترل وزن و داشتن اندامی باریک تر و مناسب را آسان تر می کند.
  • سویا برای ورزشکاران بسیار مفید است. درمطالعه ای که در کشور رومانی انجام شد، ورزشکاران استقامتی کار کاهش حجم بدن، افزایش قدرت و کاهش خستگی در طول تمرینات را تجربه کردند.
  • سویا حاوی پروتئین بیشتر و چربی کمتری نسبت به گوشت، ماهی و مرغ است.
  • سازمان غذا و داروی آمریکا این اظهارات را تایید کرد: رژیم های غذایی که در آنها چربی اشباه شده و کلسترول وجود ندارد و شامل 25 گرم پروتئین سویا در روز می شوند، می توانند خطر بیماری های قلبی را کاهش دهند.
  • مطالعات دیگر نشان می دهند که پروتئین سویا ایزوله شده به طور موثر توانایی کاهش کلسترول ال دی ال (لیپو پروتئین کم چگال) و سطح تری گلیسیرید خون را دارد.
  • پروتئین سویا عملکرد کلیه ها را بهبود می دهد.


فوراور پرو ایکس 2 در دو طعم خوشمزه و بدون گلوتن

 

شکلات دارچینی فوراور | رژیمی و سرشار از پروتئین

بسته بندی‌های پرو ایکس فورِاوِر با دو طعم خوشمز‌ه فاقد گلوتن: "دارچین" و "شکلات" که هر کدام یک روش فوق العاده برای کمک به افزایش مصرف روزانه‌ی پروتئین هستند، عرضه می‌شوند.

محتویات: 10 بسته در هر جعبه

15 گرم پروتئین در هر بسته | 2 گرم فیبر | طعم‌های خوشمزه‌ی شکلات و دارچین | فاقد گلوتن

طریقه‌ی مصرف پیشنهادی:
پرو ایکس فورِاوِر را می‌توانید به عنوان یک اسنک میان وعده در جهت کمک به کنترل اشتها و میل به غذا مصرف کنید. همچنین می‌توانید آن را به عنوان یک منبع اضافه برای پروتئین قبل یا بعد از ورزش و تمرین استفاده کنید. پرو ایکس فوراِوِر دارچینی و پرو ایکس فورِاوِر دارچینی انتخاب‌های مناسبی برای اسنک صبحانه یا بخشی از وعده‌ی صبحانه برای بالا بردن پروتئین در آغاز روز هستند، در ضمن شما می‌توانید آن را به عنوان یک اسنک خوشمزه‌ی سالم برای فراهم نمودن پروتئین اضافه در هر زمان از روز مصرف کنید.


برای مشاهده جدول کامل مشخصات پروایکس 2، به لینک زیر مراجعه نمایید.

 

جهت مشاهده مشخصات این محصول اینجا را کلیک کنید.

مشخصات

عنوان انگلیسی محصول : PRO X2 Cin