محصولات فوراور برای بهبود عفونت مهبل

عفونت مهبل | Forever Vaginal infection

در برخی موارد، خارش و درد در ناحیه واژن برای بانوان میتواند خطرناک باشد و یکی از علائم اصلی ابتلا به عفونت مهبل شناسایی شود.استفاده از برخی دارو هایی مانند پیشگیری از بارداری یا افزایش فعالیت های جنسی میتوانند باعث تغییر در بو و ظاهر ترشحات واژن (مهبل) شده و نشانه هایی از عفونت مهبل باشند. در اغلب موارد عفونت مهبل توسط باکتری ها، قارچ ها و یا مواد ضد بارداری ایجاد میشود و شما به محض احساس ناراحتی یا علائم عفونت، به پزشک مراجعه کنید.

کد کالا: 1122

کد محصول = ۱۱۲۲


عفونت مهبل

عفونت مهبل یا واژن

در برخی موارد، خارش و درد در ناحیه واژن برای بانوان میتواند خطرناک باشد و یکی از علائم اصلی ابتلا به عفونت مهبل شناسایی شود. استفاده از برخی دارو هایی مانند پیشگیری از بارداری یا افزایش فعالیت های جنسی میتوانند باعث تغییر در بو و ظاهر ترشحات واژن (مهبل) شده و نشانه هایی از عفونت مهبل باشند. در اغلب موارد عفونت مهبل توسط باکتری ها، قارچ ها و یا مواد ضد بارداری ایجاد میشود و شما به محض احساس ناراحتی یا علائم عفونت، به پزشک مراجعه کنید.

پیش رو به انواع عفونت های مهبل اشاره میکنیم:

انواع عفونت های مهبل

  • عفونت های مخمری

شناخته شده ترین عفونت واژن، عفونت مخمری است که به دلیل رشد انواع قارچ در ناحیه مهبل ایجاد میشود. شایع ترین علامت این عفونت، خارش زیاد واژن بوده و اغلب با ترشحات سفید رنگ و بدبو همراه است.

  • عفونت باکتریایی (واژینوز باکتریال)

واژن شما به طور طبیعی دارای باکتری است. اگر یک نوع باکتری شروع به رشد بیش از حد کند، تعادل را بر هم می زند و ممکن است به یک عفونت باکتریایی به نام واژینوز باکتریال مبتلا شوید. این عفونت می تواند با داشتن فعالیت های جنسی متعدد تحریک شود اما همچنین برای زنانی که فعالیت جنسی چندانی ندارند هم ممکن است اتفاق بیافتد. این عفونت رنگ ترشحات واژن را خاکستری یا زرد میکند و این ترشحات ممکن کمی بوی ماهی میدهند.

  • عفونت های مقاربتی (STI)

تریکومونیازیس یکی از رایج ترین عفونت های مهبل است که از طریق رابطه جنسی منتقل میشود. این یک بیماری انگلی است که ممکن است باعث ترشحات کف مانند واژن به همراه بوی نامطبوع شود. ترشحات ممکن است به رنگ زرد مایل به سبز، خاکستری یا حتی سفید باشد اما همه کسانی که به این بیماری مبتلا هستند، علائم آن را نشان نمی دهند. (حدود 30 درصد علامت دار هستند.)


تشخیص، علائم، بهبود و درمان عفونت مهبل و واژن

علائم عفونت مهبل

اگر احساس ناراحتی، خارش و درد در واژن می کنید، خواه قبلاً عفونت واژن داشته اید یا نه، مراجعه به پزشک برای تشخیص تخصصی ضروری است. اگر علائم شما با تب یا درد لگن همراه باشد مراجعه به پزشک متخصص بسیار مهم است. علائم رایج این بیماری شامل موارد زیر است:

  • خارش
  • تغییرات در میزان، رنگ و بوی ترشحات واژن
  • درد هنگام رابطه جنسی
  • درد هنگام تخلیه ادرار
  • تکرر ادرار بی دلیل
  • خونریزی واژن

از محصولات فوراور به شرح زیر نیز میتوانید برای کنترل و بهبود عفونت مهبل استفاده کنید؛ البته همواره برای درمان خود ابتدا به پزشک متخصص مراجعه کنید:


شما عزیزان میتوانید برای تهیه و مشاهده قیمت هر محصول این پکیج روی اسم هر محصول کلیک کرده و وارد صفحه محصول آن شوید. علاوه بر این، نحوه مصرف هر محصول در تصویر زیر قابل مشاهده است.

عفونت مهبل