محصولات فوراور برای سوختگی

سوختگی | Forever Burns

سوختگی در صورت تماس فرد با آتش یا مایع گرم اتفاق میفتد که معمولا باعث آسیب به لایه های پوست و همچنین درد می شود. شدت یا میزان آسیب دیدگی سوختگی به درجه حرارت ماده یا میزان سطح سوختگی و مدت زمان تماس با پوست بستگی دارد.

کد کالا: 1026

کد محصول = ۱۰۲۶


سوختگی و رفع آن

سوختگی و رفع آن

سوختگی در صورت تماس فرد با آتش یا مایع گرم اتفاق میفتد که معمولا باعث آسیب به لایه های پوست و همچنین درد می شود. شدت یا میزان آسیب دیدگی سوختگی به درجه حرارت ماده یا میزان سطح سوختگی و مدت زمان تماس با پوست بستگی دارد.


دلایل متداول سوختگی

علائم و دلایل سوختگی

صدمات ناشی از آتش سوزی شایعترین علت سوختگی و به دنبال آن تماس با جسم گرم و یا سوختگی های برقی است. اکثریت قریب به اتفاق آسیب های ناشی از سوختگی در خانه اتفاق می افتد و می تواند ناشی از موارد زیادی از جمله بخار آب داغ، مواد شیمیایی، اجسام داغ و ... باشد.

آناتومی پوست

برای درک بهتر در مورد سوختگی ها، بهتر است ابتدا آناتومی پوست را بررسی کنیم:

  • اپیدرم: لایه سطحی اولیه پوست
  • لایه درم: کمی ضخیم تر از اپیدرم و شامل غدد تعریق، فولیکول های مو و رشته های عصبی است.
  • هایپودرم (لایه آخر): زیر این لایه عضلات، چربی و استخوان وجود دارد.

انواع درجات سوختگی

انواع درجات سوختگی

  1. سوختگی درجه 1

سوختگی درجه یک آسیب به لایه اول یا خارجی پوست (اپیدرم) میباشد. حالت پوست پس از سوختگی صورتی، قرمز، خشک و دردناک است اما به طور کلی مقطعی است. یک نمونه از سوختگی درجه یک، آفتاب سوختگی است که میتوانید با استفاده از کرم ضد افتاب فوراور از وقوع آن جلوگیری کنید. اگر سوختگی تمیز نگه داشته شود، معمولاً طی یک یا دو هفته بهبود می یابد. البته برای بهبود جای زخم نیز میتوانید از محصولات فوراور استفاده کنید.

  1. سوختگی درجه 2

سوختگی درجه دو، لایه عمیق تری از پوست را تحت تأثیر قرار می دهد. در این سوختگی به لایه بالایی یا اپیدرم آسیب وارد شده و آسیب حتی به لایه دوم پوست یا درم نیز میرسد. پوست زیر تاول ها مرطوب، صورتی و دردناک است. این نوع سوختگی ممکن است در اثر سوختگی با روغن داغ یا تماس با یک سطح گرم مانند اتو ایجاد شود.

  1. سوختگی درجه 3

در سوختگی درجه سه، تمام لایه های پوست از بین رفته و آسیب می بینند. در این سوختگی ممکن است تاول وجود داشته باشد و رنگ پوست نیز بسته به ماده احتراق متفاوت است. به طور معمول، این سوختگی ها درد بسیار کمتری دارند و برای پیوند پوست نیاز به جراحی دارند. (منبع)


درجه سوختگی

میزان صدمه میزان درد و رنگ پوست رفع آن علت اتفاق نحوه درمان
سوختگی درجه 1 بخشی از لایه اپیدرم صورتی، خشک، قرمز و دردناک بدون زخم و معمولا بعد دو هفته رفع میشود. آفتاب سوختگی یا بخار محصولات فوراور برای سوختگی
سوختگی درجه 2 بخشی از لایه درم تاول و دردناک 1 تا 3 هفته برای بازسازی زمان نیاز دارد. آب جوش، غذاهای داغ بستگی به سطح سوختگی دارد.
سوختگی درجه 3 از بین بردن تمامی لایه های پوستی تاول و بدون درد یا درد کم نیاز به پیوند و جراحی پوست روغن داغ، آتش بخاری، ذغال داغ مرکز درمان

شما عزیزان میتوانید برای تهیه و مشاهده قیمت هر محصول این پکیج روی اسم هر محصول کلیک کرده و وارد صفحه محصول آن شوید. علاوه بر این، نحوه مصرف هر محصول در تصویر زیر قابل مشاهده است.

سوختگی