دیابت و قند خون بالا

دیابت و قند خون | Forever Diabetes

دیابت یک بیماری خاموش است و موقعی در بدن به وجود می آید که هورمون انسولین عامل تنظیم کننده ی قند خون در بدن تولید نمی شود در نتیجه فرد دچار دیابت می شود. علائم دیابت به صورت پرخوری، پرنوشی، پر ادراری ظاهر می شود. شرکت فوراور ایران داروهایی برای تنظیم انسولین در بدن دارد.

کد کالا: 1042

کد محصول = ۱۰۴۲


دیابت و قند خون

دیابت و قند خون

دیابت یک بیماری دراز مدت است که باعث افزایش سطح قند خون می‌شود. بدن انسولین تولید نمی‌کند حدود ۱۰% بیماران از نوع یک می‌باشند. بدن برای کارهای خاص انسولین مناسب تولید نمی‌کند تقریبا ۹۰% از دیابتی های جهان از این نوع هستند.

 علائم بیماری دیابت

  • احساس تشنگی مفرد
  • اشتهای زیاد
  • تکرار ادرار شدید
  • افزایش وزن و کاهش
  • حالت تهوع و استفراغ
  • خشکی دهان
  • بی حسی و گز گز انگشتان دست و پا

محصولات فوراور برای بهبود دیابت

محصولات فوراور برای دیابت

این محصول که اولین تاییدیه را از شورای بین المللی علوم آلوئه ورا دریافت کرد، مخلوطی از مایع و پالپ است که تمام خواص طبیعی آلوئه ورا را در خود جای داده است. مصرف روزانه این محصول، چه به صورت تنها و چه در ترکیب با آبمیوه های طبیعی، آن را تبدیل به یکی از سالم ترین نوشیندی ها جهان کرده است. به طور کلی نوشیدنی های خالص آلوئه ورا که یکی از محصولات فوق العاده کمپانی فوراور است برای بهبود بخش بسیاری از مشکلات مفید بوده و موجب می شود شما سالم بمانید و سالم زندگی کنید. در ادامه فواید این محصول بی نظیر را برایتان شرح می دهیم.

قرص سبزیجات فوراِوِر لیوینگ (منبع عالی غذای سبز، یک آنتی اکسیدان قوی و حاوی کلروفیل)
ترکیبات اصلی: جوانه گندم، جوانه جو، یونجه و پودر فلفل قرمز (جهت سلامتی سیستم گردش خون و دستگاه گوارشی)
ترکیبات دیگر : عسل (انرژی زا)، سیترات منیزیم، اسید سیتریک و سیلیکا

سیر حاوی ترکیباتی است که از بدن در برابر رادیکالهای آزاد محافظت می کند و در متابولیسم تبدیل چربی ها به انرژی بسیار مؤثر است. سیر همچنین حاوی گوگرد (با خواص سودمند برای سلامتی بدن)، ژرمانیوم (ماده معدنی مؤثر در بهبود عملکرد سیستم ایمنی بدن) و سلنیم (یک ماده معدنی آنتی اکسیدان) است.

عصاره گارسینیا کامبوجیا (تمبر هندی مالابار)، کروم، آهن و کلسیم

گارسینیا کامبوجیا یک گیاه گرمسیری و نام دیگر آن تمبر هندی مالابار است. از عصاره این میوه در مکمل های لاغری استفاده می شود.
این میوه از تولید چربی در بدن جلوگیری کرده و سوزاندن چربی را در بدن افزایش می دهد و به دلیل داشتن هیدروکسی سیتریک اسید (HCA) که در پوست این میوه است سبب افزایش سروتونین در مغز شده و باعث کاهش گرسنگی و اشتهای کاذب می گردد.

این مکمل ترکیبی از مواد معدنی مورد نیاز بدن بوده و آن ها را در حد تعادل حفظ می کنند این ترکیبات شامل:کلسیم، آهن، فسفر، ید، منیزیم ، روی، سلنیم، مس، منگنز، مولیبدنوم و وانادیوم هستند.


شما عزیزان میتوانید برای تهیه و مشاهده قیمت هر محصول این پکیج روی اسم هر محصول کلیک کرده و وارد صفحه محصول آن شوید. علاوه بر این، نحوه مصرف هر محصول در تصویر زیر قابل مشاهده است.

دیابت