راه های حفظ سلامتی با محصولات فوراور

حفظ سلامتی | Forever Maintaining Health

بسیاری از عوامل و شرایط در سالم ماندن و حفظ سلامتی نقش دارند. به نوبه خود، سلامتی می تواند خطر ابتلا به برخی شرایط خطرناک را کاهش دهد. این موارد شامل بیماری های قلبی، سکته و برخی سرطان ها است.

کد کالا: 1058

کد محصول = ۱۰۵۸


حفظ سلامتی

حفظ سلامتی با مصرف سبزیجات و رژیم غذایی خوب

بسیاری از عوامل و شرایط در سالم ماندن و حفظ سلامتی نقش دارند. به نوبه خود، سلامتی می تواند خطر ابتلا به برخی شرایط خطرناک را کاهش دهد. این موارد شامل بیماری های قلبی، سکته و برخی سرطان ها است. در این مطلب می آموزیم برای حفظ سلامتی خود و خانواده میتوانیم چه کاری انجام دهیم.


راه های حفظ سلامتی بدن

  • غذای سالم بخورید.

آنچه می خورید ارتباط تنگاتنگی با سلامتی شما دارد. تغذیه متعادل میتواند فواید بسیار زیادی داشته باشد. با انتخاب مواد غذایی سالم، می توانید از برخی بیماری ها پیشگیری یا آن ها را حتی درمان کنید. یک رژیم غذایی سالم می تواند به شما در کاهش وزن و کاهش کلسترول و در مجموع حفظ سلامتی بدن کمک کند.

  • بطور منظم ورزش کنید.

ورزش می تواند به جلوگیری از بیماری های قلبی، سکته، دیابت و سرطان روده بزرگ کمک کند. ورزش منظم همچنین می تواند به درمان افسردگی، پوکی استخوان و فشار خون بالا کمک کند. ورزش روزمره می تواند احساس بهتری به شما بدهد و وزن شما را کنترل کند. سعی کنید حدود 5 بار در هفته به مدت 30 تا 60 دقیقه فعالیت بدنی مفید داشته باشید.

  • اگه اضافه وزن دارید، سعی کنید به مرور از حجم آن کم کنید.

داشتن اضافه وزن یکی از عوامل اصلی برخی بیماری ها مانند موارد زیر است:

 

  • از سلامت پوست خود محافظت کنید.

قرار گرفتن در معرض آفتاب شدید، ارتباط مستقیمی با سرطان پوست دارد. بهتر است زمان خود را در زیر نور آفتاب محدود کنید. وقتی بیرون هستید حتماً از لباس و کلاه محافظ استفاده کنید. در تمام طول سال از کرم ضد آفتاب برای پوست صورت و بدن استفاده کنید. کرم ضد افتاب فوراور از پوست شما محافظت می کند و به جلوگیری از سرطان پوست کمک می کند. یک ضد آفتاب با طیف گسترده انتخاب کنید که هم اشعه UVA و هم UVB را مسدود کند و دارای حداقل SPF 15  باشد.


موارد دیگر برای حفظ سلامتی

استعمال دخانیات، دشمن حفظ سلامتی

  • حتما هنگام ارتباطات جنسی از کاندوم استفاده کنید. (رابطه جنسی ایمن)
  • سیگار و دخانیات را هر چه سریعتر ترک کنید به نفع شماست.
  • میزان نوشیدن الکل و مشروب را کم کنید.
  • چکاپ مرتب و مراجعه به دندان و چشم پزشک بصورت 6 ماه یکبار پیشنهاد میشود.
  • در صورت داشتن عوامل خطر برای سرطان پستان (سابقه خانوادگی) حتما با پزشک مورد را مطرح کنید.

محصولات فوراور مناسب برای حفظ سلامتی


شما عزیزان میتوانید برای تهیه هر محصول این پکیج روی اسم هر محصول کلیک کرده و وارد صفحه محصول آن شوید. علاوه بر این، نحوه مصرف هر محصول در تصویر زیر قابل مشاهده است.

حفظ سلامتی