محصولات فوراور برای تبخال

تبخال | Forever Cold sore

تبخال، زخم هایی کوچک و پر از مایعی هستند که روی لب ها یا اطراف دهان ایجاد می شوند. تبخال زدن معمولا ناخوشایند است اما بی ضرر هستند و ظرف چند هفته خود به خود بهبود می یابند.

کد کالا: 1063

کد محصول = ۱۰۶۳


تبخال چیست؟

تبخال چیست

تبخال، زخم هایی کوچک و پر از مایعی هستند که روی لب ها یا اطراف دهان ایجاد می شوند. تبخال زدن معمولا ناخوشایند است اما بی ضرر هستند و ظرف چند هفته خود به خود بهبود می یابند. زخم های تبخالی که توسط ویروس هرپس سیمپلکس ایجاد می شود بسیار شایع است. تقریباً چهار میلیارد نفر در سراسر جهان به این ویروس آلوده شده اند. در حالی که بعضی از افراد دچار تبخال زدن بصورت مکرر می شوند، دیگران هرگز هیچ علائمی را نشان نمی دهند.

علت ایجاد تبخال چیست؟

بیماری تبخال بسیار مسری است و  حدود 67 درصد از جمعیت جهان زیر 50 سال به این بیماری مبتلا هستند. به محض آلوده شدن، ویروس هرپس هرگز از بدن شما خارج نمی شود. اگرچه بیشتر افراد از ابتدای مواجهه با ویروس دقیقاً مطمئن نیستند، اما این ویروس معمولاً در اوایل کودکی وارد بدن میشود، حتی اگر به عنوان یک زخم قابل مشاهده نباشد.

هنگامی که به این ویروس مبتلا شدید، ممکن است هیچ علائمی از خود نشان ندهید تا زمانی که ویروس تحریک شود. در این مرحله، ویروس فعالتر می شود و این زمانی است که شما با شیوع تبخال مواجه میشوید. عوامل محرک ایجاد تبخال شامل سرماخوردگی، آنفولانزا و تب است. اما برخی اوقات از خواب بلند میشویم و میبینم که تبخال زدیم!


ویروس تبخال چگونه منتقل میشود؟

انتقال ویروس تبخال

این ویروس از طریق بزاق و تماس مستقیم با لب و لمس دیگران (خصوصاً بوسه) به افراد دیگر انتقال میابد. همچنین می توانید با به اشتراک گذاشتن وسایل آلوده مانند ظروف غذا یا به اشتراک گذاشتن مواد آرایشی ویروس را به افراد دیگر منتقل کنید. به یاد داشته باشید که ممکن است شخصی بدون نشان دادن علائم به این ویروس آلوده شود، پس همیشه از وسایل شخصی خود استفاده کنید.

مطمئن شوید که دستان خود را حداقل به مدت 20 ثانیه با آب و صابون شستشو کرده و در صورت لزوم از ضد عفونی کننده دست استفاده می کنید. اجتناب از تماس نزدیک با کسانی که علائم قابل مشاهده ای از ویروس دارند و لمس نکردن دهان، چشم و بینی از جمله راه هایی هستند که می توانید از خود در برابر ابتلا به ویروس تبخال و انتقال آن به دیگران محافظت کنید.


محصولات فوراور مناسب برای بهبود تبخال


شما عزیزان میتوانید برای تهیه و مشاهده قیمت هر محصول این پکیج روی اسم هر محصول کلیک کرده و وارد صفحه محصول آن شوید. علاوه بر این، نحوه مصرف هر محصول در تصویر زیر قابل مشاهده است.

تبخال