بی اشتهایی | فوراور ایران www.forever-iran.net

بی اشتهایی | Forever Anorexia

بی اشتهایی اختلالی در خوردن است که با کاهش چشمگیر اشتها یا بیزاری کامل نسبت به غذا تشخیص داده می شود. کم اشتهایی یک اختلال روحی جدی است که فراتر از رژیم های غذایی خارج از کنترل میباشد.

کد کالا: 1015

کد محصول = ۱۰۱۵


بی اشتهایی و بهبود آن

بی اشتهایی و درمان آن

بی اشتهایی اختلالی در خوردن است که با کاهش چشمگیر اشتها یا بیزاری کامل نسبت به غذا تشخیص داده می شود. کم اشتهایی یک اختلال روحی جدی است که فراتر از رژیم های غذایی خارج از کنترل میباشد. فرد مبتلا به بی اشتهایی، غالباً دختر یا زن جوانی است که در ابتدا رژیم خود را برای کاهش وزن شروع می کند. اما با گذشت زمان، کاهش وزن شدت یافته و فرد از غذا خوردن معمولی نیز دست میکشد. تصور می شود میل لاغر شدن به دلیل نگرانی در مورد کنترل وزن و ترس بی جا در مورد اندام بدن است. پیش رو محصولات مناسب برای کنترل و بهبود بی اشتهایی را برای شما عزیزان فراهم کرده ایم.


محصولات فوراور مناسب برای بهبود بی اشتهایی

محصولات فوراور برای بی اشتهایی

گرده زنبور عسل فراوری شده در بی پولن فوراور بصورت طبیعی به افزایش اشتها و تقویت بدن شما کمک میکند. برای مشاهده خواص این مکمل طبیعی روی اسم محصول کلیک کنید.

مکملی طبیعی که حاوی بسیاری از املاح، ویتامین ها و مواد معدنی مناسب برای رشد و تقویت بدن است.

دمنوش شکوفه آلوئه ورا فوراور ترکیبی طبیعی از برگ ­ها، شاخه ­ها و ادویه­ هاست که با طعمی عالی و رایحه ای دلپذیر تهیه شده است. نوشیدن این محصول سرزندگی فراوانی را به شما می بخشد و می­توان آن را به صورت گرم و سرد بنوشید و آماده سازی آن بسیار ساده است.

مکمل سبزیجات فوراِوِر لیوینگ منبع عالی غذای سبز و یک آنتی اکسیدان قوی است. این مکمل غذایی حاوی کلروفیل میباشد و مکملی عالی برای بهبود بی اشتهایی است.

نوشیدنی ژل آلوئه ورا فوراور، یک محصول تثبیت شده است. این محصول دارنده اولین تاییدیه از سوی کمیسیون جهانی مطالعات آلوئه ورا می باشد و برای سیستم گوارش و سیستم ایمنی بدن مفید است. این ژل به صورت تازه به طور مستقیم از گیاهان آلوئه ورا به دست آمده است.


شما عزیزان میتوانید برای تهیه و مشاهده قیمت هر محصول این پکیج روی اسم هر محصول کلیک کرده و وارد صفحه محصول آن شوید. علاوه بر این، نحوه مصرف هر محصول در تصویر زیر قابل مشاهده است.

بی اشتهایی