آپاندیس | فوراور ایران www.forever-iran.net

آپاندیس | Forever Appendicitis

التهاب آپاندیس یا آپاندیسیت زمانی اتفاق میفتد که مخاط یا مدفوع در انتهای روده بزرگ ساکن شود و رشد باکتری ها منجر به ملتهب شدن این عضو بدن شود. البته التهاب آپاندیس همچنین میتواند به دلیل ضربه به شکم یا سایر بیماری های روده نیز ایجاد گردد.

کد کالا: 1014

کد محصول = ۱۰۱۴


آپاندیس چیست؟

درد و التهاب آپاندیس

آپاندیس کیسه ای کوچک در انتهای روده بزرگ است. این زائده کرم مانند در سمت راست بدن زیر شکم قرار دارد.

وظیفه آپاندیس

طی سالیان متمادی اعتقاد جامعه پزشکی به بی فایده بودن آپاندیس بود و تصور میشد بیمار پس از برداشتن اپاندیس کاملا سالم میباشد، اما این تصور امروزه تغییر کرده است. محققان به این نتیجه رسیده اند که آپاندیس در تقویت سیستم ایمنی بدن نقش ایفا میکند.

آپاندیس شما باکتری های روده را در خود جای داده است. این زائده به سیستم گوارش کمک می کند تا پس از عفونت های گوارشی بهبود یابد. به عنوان مثال، باکتری های موجود در آپاندیس، پس از اسهال به جمع شدن مجدد روده بزرگ کمک می کنند و به شما کمک می کنند تا سریعتر بهبود یابید. (منبع)


التهاب آپاندیس

التهاب روده و آپاندیس

التهاب آپاندیس یا آپاندیسیت زمانی اتفاق میفتد که مخاط یا مدفوع در انتهای روده بزرگ ساکن شود و رشد باکتری ها منجر به ملتهب شدن این عضو بدن شود. البته التهاب آپاندیس همچنین میتواند به دلیل ضربه به شکم یا سایر بیماری های روده نیز ایجاد گردد.

چه کسانی به التهاب آپاندیس مبتلا میشوند؟

از نظر سن اکثریت افراد بین 10 تا 30 سالگی مبتلا به این بیماری میشوند و مردان از زنان بیشتر در معرض خطر هستند. شناخت زود و درمان سریع این بیماری برای افراد آسیب پذیر لازم و ضروری است.

علائم التهاب روده و آپاندیس

یکی از اولین علائم آپاندیس درد شکمی است که تشخیص آن دشوار است. افراد مبتلا به التهاب آپاندیسی به طور معمول در قسمت وسط شکم خود دردی را تجربه می کنند. از دست دادن اشتها یکی دیگر از علائم اولیه عود کردن آپاندیس است. حالت تهوع و استفراغ ممکن است در اوایل دوره بیماری یا حتی بعداً در نتیجه انسداد روده ایجاد شود. بطور کلی علائم اولیه التهاب آپاندیس به شرح زیر است:

  • دزد نزدیک به زیر شکم
  • این درد طی چند ساعت عود میکند و ممکن است هنگام عطسه و سرفه درد شدید تر شود.
  • از دست دادن اشتها، اهوع و معده درد
  • تب کوتاه و دل پیچه
  • احساس مداوم نیاز به دفع مدفوع

محصولات فوراور مناسب برای بهبود آپاندیس

محصولات فوراور مناسب آپاندیس

یکی از مهم ترین دلایل ایجاد التهاب آپاندیس، فضای مناسب برای رشد باکتری ها و معده ناراحت است. نوشیدنی ژل خالص آلوئه ورا فوراور یکی از بهترین محصولات برای پاکسازی کامل معده و روده است.

بی پروپلیس فوراور یا بره موم زنبور عسل از انواع مختلف گیاهان خاص کشتزار های فوراور و صمغ آنها که توسط زنبور های کارگر جهت ضدعفونی نمودن کندو ها جمع آوری میشود استخراج شده است. بره موم اثرات درمانی و آنتی باکتریالی دارد و به عنوان یک انتی بیوتیک طبیعی در بسیاری از موارد از هم نوع های صنعتی خود بسیار موثر تر بوده است.


شما عزیزان میتوانید برای تهیه و مشاهده قیمت هر محصول این پکیج روی اسم هر محصول کلیک کرده و وارد صفحه محصول آن شوید. علاوه بر این، نحوه مصرف هر محصول در تصویر زیر قابل مشاهده است.

آپاندیس