آمیب ها | فوراور ایران www.forever-iran.net

آمیبیاز (آمیب ها) | Amoebiasis

آمیبیازس یکی از عفونت های شایع دستگاه گوارش و روده انسان است. شیوع آمیب ها عمدتا بسته به منطقه آب و هوایی، بهداشت نامناسب و وضعیت اقتصادی-اجتماعی نامطلوب است. این بیماری توسط انگلی به نام Entamoeba histolytica ایجاد شده و عموما 10 تا 20 درصد افراد آلوده شده در نهایت عوارض آن را مشاهده میکنند.

کد کالا: 1010

کد محصول = ۱۰۱۰


آمیبیاز (آمیب ها) | Amoebiasis

آمیبیازس (آمیب ها)

آمیبیازس یکی از عفونت های شایع دستگاه گوارش و روده انسان است. شیوع آمیب ها عمدتا بسته به منطقه آب و هوایی، بهداشت نامناسب و وضعیت اقتصادی-اجتماعی نامطلوب است. این بیماری توسط انگلی به نام Entamoeba histolytica (منبع) ایجاد شده و عموما 10 تا 20 درصد افراد آلوده شده در نهایت عوارض آن را مشاهده میکنند.


علائم بیماری آمیبیاز

دل درد یکی از نشانه های آمیبیازس

طیف گسترده ای از بیماران مبتلا به آمیبیازس بدون علائم، یا اسهال مختصر هستند. اما آمیب های حاد میتواند بصورت اسهال خونی همراه شده و بیمار را وادار به تکرر مدفوع کند. آمیبیاز های مزمن عموما با علائمی مانند خستگی، کم اشتهایی و کاهش وزن خود را نشان میدهند.

در صورت عدم توجه به انگل و گسترش آن به اندام های دیگر، عمدتا کبد دچار آسیب شده و آبسه های کبدی بوجود میاید که با درد شکم و تب شبانه همراه است. همچنین آمیب های روده میتوانند به قسمت های دیگر بدن از جمله مغز، قلب، ریه، اندام تناسلی و ... نیز آسیب بزند.


محصولات فوراور مناسب برای بهبود بیماری آمیبیازس

محصولات فوراور مناسب برای بیماری آمیب

ترکیب ضدعفونی کننده فوق العاده سیر و آویشن برای روده و معده بسیار مفید است. این مکمل سبب افزایش مقاومت سلول های ایمنی بدن، ضد عفونی کردن سطوح داخلی روده و معده و بهبود سیستم گوارشی بدن میشود.

مصرف این نوشیدنی علاوه بر خواص فراوان پوست و مویی که دارد، باعث سم زدایی بدن و بهبود سیستم گوارش و کبد میشود. برای مشاهده سایر خواص این نوشیدنی هزار درمان، به صفحه محصول آن مراجعه کنید.


شما عزیزان میتوانید برای تهیه و مشاهده قیمت هر محصول این پکیج روی اسم هر محصول کلیک کرده و وارد صفحه محصول آن شوید. علاوه بر این، نحوه مصرف هر محصول در تصویر زیر قابل مشاهده است.

آمیب ها