محصولات فوراور مناسب برای بهبود آسم

بهبود آسم | Forever Asthma

این پکیج به درمان بیماری آسم و آسیب هایی که به بدن وارد کرده است می پردازد. گاهی اگر دارویی از این پکیج حذف شود نمی تواند به بهبود این بیماری کمک کند.

کد کالا: 1018

کد محصول = ۱۰۱۸


آسم چیست؟

آسم چیست

آسم یک بیماری التهابی رایج در سیستم تنفس است. این بیماری مزمن به علت تنگ شدن لوله هایی که هوا را به داخل ریه انتقال می دهد و از آن خارج می کند، ایجاد می شود. با هر بار تحریک توسط عوامل بیرونی، این لوله ها متورم و ملتهب تر شده و اگر درمان و کنترل سریع و جدی انجام نشود، ممکن است خطرات جدی در آینده برای فرد ایجاد کند.


علائم بیماری آسم

آسم دارای سه علامت عمده تنگی نفس، سرفه و خس خس سینه است. به علت تنگ شدن لوله های انتقال هوا به ریه، نفس کشیدن به سختی انجام می شود. ممکن است پس از سرفه های شدید در سینه شما خلط تولید شود، اما خروج این خلط برای شما دشوار است. اگر در تنفس خود صدای سوت کشیدن می شنوید و صدای نفس کشیدن شدید و خشن دارید احتمالا به آسم مبتلا هستید. علائم آسم معمولا در شب، صبح زود، هنگام ورزش و فعالیت های جسمانی شدید و یا هنگام حضور در یک محیط مرطوب مانند حمام خود را نشان می دهد.

علل و عوامل ایجاد و تشدید آسم

بهبود آسم

افراد مبتلا به آسم معمولا همیشه آن را همراه خود دارند اما تا وقتی که عاملی آن را تحریک نکند، بروز پیدا نمی کند. دلایل اصلی ایجاد بیماری آسم هنوز به طور کامل شناخته شده نیست اما ترکیبی از عوامل محیطی و عوامل ژنتیکی در ایجاد آن نقش دارد. در سالیان اخیر به علت تغییرات ژنی و تغییرات محیط زیستی شیوع این بیماری افزایش پیدا کرده است. افرادی که در خانواده سابقه آسم و آلرژی را دارند با احتمال بیشتری به این بیماری دچار می شوند. آسم شغلی نوعی از آسم است که معمولا در افرادی که در محیط کاری دچار علائم آسم می شوند. محیط های کار این افراد معمولا سرشار از گرد و غبار و مواد شیمیایی است که استنشاق آنها باعث ایجاد و تشدید علائم می شود. بیماری رفلاکس معده (بازگشت اسید معده به حلق) نیز یکی از علل ابتلا به این بیماری است. آسم، مخصوصا در سنین پایین، معمولا با آلرژی و حساسیت همراه است.


بهبود بیماری آسم با محصولات فوراور

آسم فوراور

پکیج طراحی شده برای بیماری آسم شامل داروهای زیر است که باید به صورتی که در جدول آمده است استفاده شود تا به بهبود بیماری آسم کمک کند.

این لوسین یکی از لوسیون های حرفه ای و مفید فوراور برای رفع گرفتگی عضلات و اسپاسم عضلانی است. استفاده از این لوسیون علاوه بر بهبود آسم، موجب کاهش درد های قائدگی و به طور کلی درد های موضعی در بدن می شود. در صورتی که دچار بیماری های تنفسی و برونشیت هستید و یا درد های عضلانی مانند کمر درد، پادرد، روماتسیم، آرتروز و... دارید، می توانید برای بهبود آن ها از این لوسیون فوق العاده استفاده نمایید.

ویتامین سی فوراور یکی از اصلی ترین مکمل های غذایی گیاهی تولید شده توسط کمپانی فوراور است. ویتامین سی علاوه بر ارتقا دادن سیستم ایمنی موجب درمان پوکی استخوان، سنگ کلیه و آسم شده و همچنین در درمان کم خونی و کلاژن سازی پوست نقش مهمی دارد. برای اطلاعات بیشتر در رابطه با این محصول فوق العاده به صفحه ی مربوط به آن مراجعه نمایید.

این نوشیدنی که یکی از نوشیدنی های خالص فوراور است دارای خواصی بی نظیر است. خوردن این نوشیدنی نه تنها موجب درمان آسم می شود بلکه برای پاکسازی مجاری ادراری و بهبود عملکرد کلیه ها نیز مناسب است. برای بهبود فشار خون، میگرن و... نیز می توانید از این نوشیدنی استفاده کنید.

این مکمل گیاهی آنتی اکسیدانی قوی برای جوانسازی است. همچنین می توانید برای کاهش کلسترول، بهبود شدت سرفه و بیماری برونشیت و یا تقویت بینایی از این مکمل بی نظیر استفاده نمایید.

این مکمل طبیعی عمل تقویت حافظه را انجام می دهد اما در بهبود بیماری آسم و جلوگیری از آلزایمر کارایی بسیار قوی داشته و علاوه بر این ها در تقویت سیستم گردش خون، بهبود سیستم اکسیژن رسانی و خونرسانی بهتر نقش مهمی را ایفا میکند.

مکمل قرص بره موم عسل طبیعی فوراور در بهبود بیماری آسم و اکسیژن رسانی و همچنین در مبارزه با رادیکال های آزاد نقش موثری دارد.


شما عزیزان میتوانید برای تهیه و مشاهده قیمت هر محصول این پکیج روی اسم هر محصول کلیک کرده و وارد صفحه محصول آن شوید. علاوه بر این، نحوه مصرف هر محصول در تصویر زیر قابل مشاهده است.

نحوه مصرف پکیج آسم