درمان سینوزیت

سینوزیت | Forever Sinusitis

سینوزیت یکی از بیمارهایی می باشد که بر اثر یک سرماخوردگی ساده به وجود می آید. ویروس‌ها که بیشتر سینوزیت‌ها را ایجاد می‌کنند، باکتریها، آلرژی و حساسیت‌ها، پولیپ و تومور‌های بینی، انحراف بینی، عفونت‌های قارچی و در مواردی عفونت‌های دندانی هستند. شرکت فوراور ایران نیز داروهایی برای درمان سینوزیت دارد.

کد کالا: 1108

کد محصول = ۱۱۰۸


سینوزیت

سینوزیت

درمان سینوزیت به علت ایجاد کننده آن بستگی دارد. به طور قطعی عواملی که سبب التهاب مجرای ارتباطی سینوس‌ها به بینی شده‌اند باید برطرف شوند تا ارتباط سینوس و حفره بینی دوباره برقرار شده و ترشحات سینوس‌ها تخلیه گردند و از اضافه شدن عفونت به آن جلوگیری ‌شود. درمان به موقع سینوزیت مهم است؛ زیرا تاخیر در درمان سینوزیت، به خصوص نوع حاد آن می‌تواند منجر به مزمن شدن آن شود. علاوه بر آن چون سینوس‌ها در اطراف چشم، حفره بینی و دهان قرار دارند، عدم‌ درمان، تاخیر و یا درمان ناقص سینوزیت می‌تواند موجب گرفتاری حفره دهان یا کاسه چشم نیز بشود.
وقتی هدف از درمان باز کردن راه ارتباط سینوس با حفره بینی است، استفاده از ضد احتقان‌های موضعی یا عمومی می‌تواند کمک‌کننده باشد.

گاهی ممکن است بسته شدن راه ارتباطی در اثر آلرژی باشد که در این مواقع استفاده از داروهای ضدآلرژی مناسب است. اما اگر علت بسته شدن مجرا، آلرژی نباشد ممکن است استفاده از داروهای ضد آلرژی حتی باعث غلیظ شدن ترشحات شود و روند بهبودی سینوزیت را به تاخیر بیندازد.

نشانه سینوزیت در افراد

  • احساس خستگ
  • سرفه
  • گلو درد
  • گوش درد
  • مشکل در تنفس
  • سر درد
  • احساس درد وقتی که به جلو خم می‌شوید
  • تب

بهبود سینوزیت با محصولات فوراور

بهبود سینوزیت با فوراور

فوراور بی پروپلیس یک آنتی بیوتیک طبیعی برای حفاظت و دفاع از بدن در برابر بیماری ها می باشد که صد در صد طبیعی بوده, موثر در مقابله با انواع سلول های سرطانی, دفاع طبیعی از بدن در برابر بیماری ها, موثر در مقابله با بیماری های ایدز، هپاتیت، آلرژی، آسم، مننژیت، برونشیت، عفونت های مجاری تنفسی، کمک به بهبود بیماری های گوش، مفید برای بهبود کیست ها

فوراور بی پولن، گرده گل می باشد که زنبورها برای تامین غذای خود آن را جمع آوری میکنند مکمل کاملی برای تامین نیازهای روزانه میباشد. حاوی ویتامین های A,D,C,E و B-کمپلکس و بتاکاروتن، کمک به سلامتی بدن و بهبود سیستم گردش خون, دستگاه گوارش, سیستم ایمنی و عصبی بدن, بهبود عملکرد روده ها، افزایش استقامت و انرژی بدن و افزایش هموگلوبین خون و ...

محتویات لوسیون گرمازا و ضد گرفتگی عضلات آلوئه ورا : ژل پایدار آلوئه ورا، آب مقطر، متیل سالسیلات،گلیسریل استئرات، پروپلین گلیکول، ستیل الکل منتول، تری اتانولامین، روغن اکالیپتوس، روغن هسته زردآلو، پترولاتوم، روغن کنجد، لانولین، روغن جوجوبا، اسید اولئیک، استئارات، ۱۰۰-PEG، آلانتوئین، الکل پشم گوسفند، اسید اسکوربیک (ویتامین C)، دیازولیدینیل اوره، متیل پارابن، پروپیل پارابن.
 

این محصول یکی از محصولات فوق العاده مراقبت پوستی فوراور و همچنین جهت بهبود آلرژی و عفونت و ویروس است. در مایع فعال ساز اکتیویتور فوراور بیش از 98% ژل خالص آلوئه ورا به کار برده شده است. این محصول دارای ویتامین آ، ای و سی می‌باشد. اگر به کمک محلول رقیق شده ی اکتیویتور در ترکیب با کمی آب نمک، داخل بینی و دهان را شستشو دهید به پاکسازی و ضدعفونی کردن سینوس ها کمک خواهد کرد.

نیاز بدن انسان به میزان کافی ویتامین ث کاملا مشهود و آشکار است. علم نشان داده است که هر یک نخ سیگار، ۲۵ میلی گرم از ویتامین ث بدن را از بین می برد. استرس، مصرف داروها و عوامل محیطی نیز میزان فراوانی از ویتامین ث بدن را کاهش می دهد. کمبود ویتامین ث در بدن می تواند منجر به پارگی مویرگ ها و خونریزی لثه می شود.

این محصول که اولین تاییدیه را از شورای بین المللی علوم آلوئه ورا دریافت کرد، مخلوطی از مایع و پالپ است که تمام خواص طبیعی آلوئه ورا را در خود جای داده است. مصرف روزانه این محصول، چه به صورت تنها و چه در ترکیب با آبمیوه های طبیعی، آن را تبدیل به یکی از سالم ترین نوشیندی ها جهان کرده است. به طور کلی نوشیدنی های خالص آلوئه ورا که یکی از محصولات فوق العاده کمپانی فوراور است برای بهبود بخشی بسیاری از مشکلات مفید بوده و موجب می شود شما همبشه سالم بمانید و سالم زندگی کنید.


شما عزیزان میتوانید برای تهیه و مشاهده قیمت هر محصول این پکیج روی اسم هر محصول کلیک کرده و وارد صفحه محصول آن شوید. علاوه بر این، نحوه مصرف هر محصول در تصویر زیر قابل مشاهده است.

سینوزیت